شمانیوز
کد خبر : 945960

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از منفی شدن تست کرونای علی لاریجانی رئیس مجلس پس از ابتلایش به این بیماری خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم : اسدالله عباسی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت جسمانی علی لاریجانی رئیس مجلس پس از ابتلایش به بیماری کرونا، گفت: آقای لاریجانی طی روزهای اخیر تست کرونا داده است، که جواب این تست از سوی پزشکان منفی اعلام شد.

 

وی اضافه کرد: بنا به اعلام پزشکان آقای لاریجانی در وضعیت جسمی خوبی پس از ابتلایش به بیماری کرونا قرار دارد و طبق توصیه‌ای که داشته‌اند، وی می‌تواند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله از سایرین، در جلسات علنی مجلس حضور یابد.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: در حال حاضر نیز، آقای لاریجانی در محل کارش حضور می‌یابد و اداره امور را از نزدیک به دست گرفته است.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: قرار شده که آقای لاریجانی در جلسه علنی روز یکشنبه آینده(14 اردیبهشت) ریاست جلسه را به عهده داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تست کرونای علی لاریجانی رئیس قوه‌ مقننه مثبت شده و وی در قرنطینه خانگی است.

همچنین، طی روزهای اخیر نیز حسن زمانی مشاور رئیس مجلس در  گفت‌وگویی  با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از بهبود وضعیت جسمی علی لاریجانی پس از ابتلایش بیماری کرونا خبر داده بود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه