شمانیوز

سرفه‌های پی‌درپی وزیر خزانه‌داری استرالیا در سخنرانی امروزش در پارلمان این کشور سبب شد او خود را قرنطینه کند و تست کرونا بدهد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : «جاش فریدنبرگ» وزیر خزانه‌داری استرالیا، در سخنرانی امروز خود در پارلمان با سرفه‌های پی‌درپی مجبور به دادن آزمایش کرونا شد و در حال حاضر در قرنطینه به سر می‌برد.

فریدنبرگ در این خصوص گفت به هنگام ارائه بیانیه‌ای درباره تاثیر ویروس جدید کرونا بر اقتصاد و بودجه این کشور دچار خشکی دهان شده و سرفه کرده است. او در بیانیه‌ای گفت «با معاون رئیس کل پزشکی مشورت کردم او پیشنهاد داد آزمایش کرونا بدهم و برای احتیاط در قرنطینه بمانم.» بنا به گفته او جواب این آزمایش قرار است روز چهارشنبه مشخص شود.

استرالیا تاکنون ۶۹۷۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا را شناسایی کرده است که از میان آن‌ها ۹۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند. در سراسر جهان تا به امروز ۴،۲۵۵،۹۴۲ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند که نزدیک به یک سوم آن‌ها در آمریکا هستند. آمار مبتلایان آمریکا که در صدر کشور‌های آلوده جهان قرار دارد ۱،۳۸۵،۸۳۴ نفر است. شمار قربانیان کرونا نیز در سراسر جهان تا امروز به ۲۸۷،۳۳۲ نفر رسیده است که بیش از ۸۱ هزار نفر از آن‌ها از شهروندان آمریکایی بوده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه