شمانیوز
کد خبر : 948412

رییس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که از فضای مجازی برای بزرگداشت روز قدس و اعلام انزجار از رژیم صهیونسیتی استفاده شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا :  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی اظهار کرد: روز قدس جزو وصایای امام (ره) و میراث انقلاب و نظام است. علیرغم اینکه رژیم صهیونیستی خود را به بی تفاوتی می‌زند ولی بسیاری از این روز وحشت دارد. شاید گفته شود وجود چنین روزی در تاریخ ایران و برخی کشورهای اسلامی چه فایده‌ای دارد؟ اما این یک اقدام بدون خونریزی است که روی اعصاب رژیم صهیونیستی می‌رود و متوجه می‌شود یک حرکت مدنی در دنیا وجود دارد که هر لحظه به این رژیم تلنگر می‌زند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی حاضر است هر گونه هزینه‌ای کند تا این حرکت‌های مردمی شکل نگیرد و خصوصاً در خاورمیانه و کشورهای اسلامی تعطیل شود چراکه اینها افشاگری جنایت‌های کودک کشی رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به شیوع ویروس کرونا و احتمال تعطیلی برخی اجتماعات از جمله راهپیمایی‌ها گفت: ما امروز با ویروس منحوسی مواجه شدیم که امکان دارد به تجمعات مربوطه به راهپیمایی روز قدس آسیب بزند. البته پیشنهاداتی را مطرح کردیم و معتقدیم این حرکت نباید تعطیل شود. ابتکارات خوبی هم پیش بینی شده، هر اقدامی که بشود خصوصاً در فضای باز با ماشین، موتور یا با فاصله فیزیکی انجام شود اقدام خوبی است و تعطیلی این روز به صلاح نیست.

جعفرزاده یادآور شد: ما برای اینکه بزرگداشت روز قدس تعطیل نشود می‌توانیم به سمت فضای مجازی برویم. البته در فضای فیزیکی با رعایت فاصله اجتماعی هم اقداماتی می‌تواند انجام شود اما من پیشنهاد می کنم از فضای مجازی نهایت استفاده صورت گیرد و با انتشار اعلامیه و ایجاد کانال‌های مختلف از این فضا علیه رژیم کودک کش برای اعلام انزجار و نفرت از این رژیم غاصب استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه