شمانیوز
کد خبر : 949080

یک روزنامه صهیونیستی با بازنشر بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در روز قدس نوشت که رهبری ایران خواستار "تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در تمام سرزمین های فلسطینی" شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایسنا: یک روزنامه صهیونیستی با بازنشر بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در روز قدس نوشت که رهبری ایران خواستار "تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در تمام سرزمین های فلسطینی" شد.

روزنامه اورشلیم پست نوشت: رهبری ایران در سخنرانی خود به مناسبت روز قدس، ظهور رژیم صهیونیستی را غده سرطانی توصیف و تاکید کرد که به زودی از بین خواهد رفت.

این روزنامه صهیونیستی در ادامه نوشت: آیت الله خامنه ای همچنین از بی توجهی کشورهای عربی به مسئله فلسطین انتقاد کرد و گفت که برخی دولت های عربی پس از مقاومت های نخستین به تدریج تسلیم شدند و با فراموشی وظیفه اسلامی و انسانی و سیاسی خود به هدف های دشمن در این زمینه کمک کردند.

اورشلیم پست علاوه براین، به انتشار بخش های دیگری از بیانات امروز رهبر معظم انقلاب پرداخت و نوشت: رهبری ایران مبارزه برای آزادی فلسطین را جهاد در راه خدا و یک مسئله انسانی توصیف و تاکید کرد که اصلی ترین توصیه ادامه مبارزه، ایجاد سازمان های مبارزه با اشغالگری و همکاری برای گسترش عرصه جهاد در تمام سرزمین های فلسطین است.

اورشلیم پست نوشت: وی در ادامه گفت وظیفه همه است که به مبارزان فلسطینی کمک کنند و ایران با افتخار و با تمام توان خود به این مسیر ادامه خواهد داد. بدون شک ویروس صهیونیسم با همت و ایمان و غیرت جوانان به زودی ریشه کن خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای امروز (جمعه) به مناسبت روز جهانی قدس به صورت زنده سخنرانی کردند. به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا این نخستین بار بود که مراسم روز قدس بدون راهپیمایی برگزار شد.

ایشان در بخشی از بیانات خود خاطر نشان کردند: سیاست عمده استکبار و صهیونیسم، کمرنگ کردن مسئله فلسطین در اذهان مسلمانان و به فراموشی سپردن آن است و مهم ترین کار، مقابله با این خیانت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه