شمانیوز
کد خبر : 955650

حکم 3 جوان اعدامی حوادث آبان ماه متوقف شد.

در پی دستور آیت‌الله  سیدابراهیم رئیسی مستند به ماده 477 برای سه جوان اعدامی (حوادث آبان‌ماه) اعاده دادرسی صادر شده است.​

بدین ترتیب بر این این سه جوان اعدامی اعاده دادرسی صورت خواهد گرفت و عملا اجرای حکم برای آنها متوقف شده است.

 

26012a98dda759d7ac62bd0f30054ce6

 

 

تکمیلی1:

در پی انتشار خبری در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر صدور دستور اعاده دادرسی سه متهم اعدامی حوادث آبان ماه، مرکز رسانه قوه قضائیه ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد همچنانکه روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری اعلام کرد «ممکن است در فرایند قانونی اجرای احکام، دادرسی‌های فوق‌العاده مانند اعمال ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری چه در این پرونده و چه در سایر پرونده‌ها نتیجه پرونده را توأم با تغییر کند». بنابراین در این پرونده نیز در صورت وصول درخواست، قوه قضائیه طبق روال قانونی به آن رسیدگی خواهد کرد اما تا کنون درخواستی از جانب وکلای متهمین واصل نشده است.

 

تکمیلی2:

وکلای سه محکوم به اعدام حوادث آبان: درخواست اولیه برای برای اعمال ماده ۴۷۷ ارائه شد.

 

 

تکمیلی3:

خبر دستور  آیت الله رییسی  برای اعاده دادرسی  سه متهم اعدامی حوادث آبان ماه تکذیب شد.​

درپی انتشار خبری دریکی ازخبرگزاری‌ها مبنی برصدور دستور اعاده دادرسی سه متهم  اعدامی حوادث آبان ماه، مرکز رسانه  قوه قضائیه  ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد همچنانکه روزگذشته سخنگوی قوه قضائیه درنشست خبری اعلام کرد«ممکن است درفرایند قانونی  اجرای احکام ، دادرسی‌های فوق‌العاده ماننداعمال ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری چه دراین پرونده و چه درسایر پرونده‌ها نتیجه پرونده راتوأم با تغییر کند». بنابراین دراین پرونده نیز درصورت وصول درخواست، قوه قضائیه طبق روال قانونی به آن رسیدگی خواهدکرد اما تاکنون درخواستی از جانب وکلای متهمین واصل نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

photo_2020-07-15_17-18-57

 

 

مدیر عامل خبرگزاری میزان نیز در توییتر خود از تکذیب خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر دستور آیت الله رییسی برای اعاده دادرسی سه متهم اعدامی  حوادث آبان  ماه خبر داد.

 

 

خبرگزاری فارس خبر توقف حکم اعدام 3 جوان را منتشر کرد

خبر فارس

 

 

بنابه این گزارش با وجود تکذیب این خبر تا ساعت 5 و 40 دقیقه امروز هنوز خبرگزاری فارس خبر منتشره را از صفحه اول و حتی صفحه اینستاگرامش حذف نکرده است.

 

 

منابع: صدا و سیما، رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه