شمانیوز
کد خبر : 962467

به گزارش شمانیوز: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابی «سمیرم» و «لنجان» استان اصفهان، «کرج، اشتهارد و فردیس» استان البرز، «دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره» استان ایلام، «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون» استان خوزستان، «زنجان و طارمم استان زنجان، «بیجار» استان کردستان، «کرمانشاه، و اسلام‌آباد غرب و دالاهو» استان شو «کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان» استان گلستان، که کاندیدا‌های این حوزه‌ها موفق به کسب حد نصاب یک‌پنجم آرای صحیح نشده‌اند، با حضور مردم برگزار شد.

براساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، تمامی شعب اخذ رای در حوزه‌های انتخابیه مرحله دوم با رعایت دستورهای بهداشتی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا، از ساعت ۸ صبح جمعه ۲۱ شهریور آماده اخذ رای از کلیه واجدین شرایط هستند.

بنا نداریم ساعت انتخابات مجلس را تمدید کنیم

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت:  خدار را شکر روند انتخابات روان است و تاکنون مشکل خاصی نداشته‌ایم و هیچ موردی از هیچ کدام از حوزه‌های انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه گزارش نشده است.

او افزود: امور انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت عادی در حال جریان است و مردم پای صندوق‌های رای حاضر شده و رای خود را به صندوق‌ها می‌اندازند. ضمن اینکه اصول بهداشتی رعایت می شود.

شریعتی بیان کرد: طبق گزارشی که دقایقی پیش از وضعیت شعب به دستم رسید، مورد خاصی در مورد صندوق‌های سیار و ثابت وجود نداشته است.

استاندار خوزستان ادامه داد: اصرار ما بر این بود که انتخابات پس از ۱۰ ساعت به پایان برسد و از تمام مردم شریف شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، کارون و باوی درخواست دارم در وقت مقرر در انتخابات مشارکت داشته باشند و داوطلبان مورد نظر خود را انتخاب کنند تا انشاءالله مجمع نمایندگان استان تکمیل شود.

تخلف انتخاباتی در گلستان مشاهده نشد

عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات گلستان گفت: تاکنون گزارشی از هر گونه تخلف انتخاباتی رای دهندگان غرب این استان در مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نداشتیم.

اظهار داشت: تمام فضای انتخاباتی در شهرستان های غربی گلستان شامل بندرگز، گمیشان، ترکمن و کردکوی توسط عوامل ذیربط رصد می‌شود و اجازه اقدامات غیرقانونی یا تخلف داده نمی شود.

گفته می‌شود در برخی نقاط غرب گلستان و شرق مازندران طرفداران نامزدها از اهالی خواسته‌اند به کاندیدای مورد نظر آنها رای دهند و در این رابطه تسهیلاتی همچون پذیرایی و پرداخت وجه نقد را هم فراهم آورده‌اند.

رییس ستاد انتخابات گلستان بیان کرد: حتی از پلیس راه و راهور خواسته شده خودروهای جمعی مانند اتوبوس و مینی‌بوس که اقدام به جابجایی مسافر بین شهری و روستایی می کنند، کنترل تا در صورت سوء استفاده انتخاباتی از حرکت آنها در ادامه مسیر جلوگیری شود.

چراغعلی خاطرنشان کرد: گلستان جزو اولین استان‌هایی بود که به صورت آنلاین و بدون هیچ مشکلی در ۲۴۴ شعبه کار رای‌گیری از واجدیان شرایط را آغاز کرد و تاکنون حدود ۱۷ هزار از مجموع حدود ۱۹۸ هزار واجد شرایط رای دادن در شهرستان های کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان با حضور در شعبات آرای خود را به صندوق‌ انداختند.

۱۵۸ شعبه در اسلام آباد غرب و دالاهو آراء مردم را جمع آوری می کنند

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آباد غرب  با حضور در یکی از شعب اخذ رای شهرستان اسلام آباد غرب در خصوص شرایط برگزاری دور دوم انتخابات در سطح این شهرستان، گفت: برگزاری انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو به دور دوم کشیده شده است و طبق تقویم برگزاری انتخابات و در یک تعامل سازنده با عوامل اجرایی شاهد برگزاری دور دوم در سطح این شهرستان هستیم .

او افزود:در مجموع ۱۵۸ شعب اخذ رای در سطح شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو وجود دارد که از این تعداد ۱۲۸ شعب مربوط به شهرستان اسلام آباد غرب، حمیل است و ۵۵ شعبه نیز به شهرستان دالاهو اختصاص پیدا کرده است.

حیدری با بیان اینکه سه هزار و ۷۰۰ عامل اجرایی برای برگزاری دور دوم در سطح این حوزه انتخابیه مشغول هستند، ادامه داد: توقع داریم که مردم شریف‌مان طبق ساعت (۸ صبح الی ۱۸ عصر) اعلام شده به شعب اخذ رای مراجعه کرده و در انتخابات شرکت کنند و حضور خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

هواداران نامزد پیروز از شرکت در تجمع‌ها خودداری کنند

فرهاد ابول نژادیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه اهواز اظهار کرد: ورود افراد بدون ماسک در شعب اخذ رای به طور اکید ممنوع است و از شهروندان درخواست می‌شود که از آوردن کودکان خردسال در شعب اخذ رای پرهیز کنند.

او افزود: همچنین طرفداران نامزدهای انتخاباتی در مقابل شعب تجمع نداشته باشند و هواداران کاندیدهای منتخب، از شرکت در تجمع‌ها پرهیز کنند.

برای جلوگیری از تجمع رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنید

کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو با اشاره به استقرار ۵۵ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان دالاهو، گفت: از این تعداد ۲۰ شعبه ثابت و ۳۵ شعبه سیار است.

او با اشاره به فراهم کردن تمام امکانات برای برگزاری یک انتخابات سالم و امن در سطح این شهرستان گفت: تمام دستورهای بهداشتی هم با حساسیت و دقت تمام در سطح شعب رعایت شده تا مردم بتوانند با خیالی آسوده در رای گیری این دوره انتخابات شرکت کنند.

محمدی با اشاره به مشارکت ۵۲ درصدی مردم این شهرستان در مرحله اول انتخابات مجلس، گفت: با توجه به اینکه مردم دالاهو اهمیت بسیاری برای سرنوشت خود و شهرستانشان قائلند، پیش بینی می‌کنیم در این مرحله از انتخابات با وجود کرونا، شاهد حضور گسترده‌تر مردم نسبت به دور قبل انتخابات باشیم.

فرماندار دالاهو با اشاره به برگزاری ۱۰ ساعته انتخابات این مرحله گفت: پایان رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس ساعت ۱۸ اعلام شده و تاکنون بحثی در خصوص تمدید این زمان نشده، بنابراین از مردم می‌خواهیم جهت جلوگیری از تجمع، رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

او افزود: تجمع می‌تواند خطر شیوع کرونا را به همراه داشته باشد، بنابراین افراد باید در همین ساعات اولیه مراجعه داشته باشند و توصیه می‌شود اگر تعداد افراد در محل هر شعبه زیاد بود به شعب دیگری مراجعه کنند.

تخلفی در روند برگزاری انتخابات بیجار گزارش نشده است

 اقبال بسطامی مسئول هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان بیجار گفت: انتخابات از ساعت ۸ صبح امروز همزمان با کشور آغاز شده و خوشبختانه در روند برگزاری هیچ مشکلی نداریم.

او با بیان اینکه ۴ گروه بازرس از وزارت کشور، استانی و شهرستانی بر امر انتخابات حوزه انتخابیه بیجار نظارت کامل دارند، افزود: نیرو‌های امنیتی نیز همانند همیشه امنیت کامل انتخابات را فراهم کرده و نیرو‌های اجرایی وظایف خود را به‌درستی انجام می‌دهند.

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان بیجار تصریح کرد: از همه شهروندان عزیز انتظار می‌رود برای حضور در پای صندوق‌های رای شناسنامه، کارت ملی، ماسک و خودکار شخصی به همراه خود داشته و نکات بهداشتی را رعایت کرده و رای خود را به ساعت پایانی موکول نکنند.

بسطامی با بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه اعتراض مردمی و شکایتی از تخلف در روند برگزاری مرحله نخست و دور دوم انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بیجار دریافت نشده است، گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف برابر قانون برخورد شده تا انتخاباتی سالم با رعایت اصل بی‌طرفی و پرشکوه داشته باشیم.

متولدین ۲۱ شهریور ۱۳۸۱ و قبل از آن می‌توانند در انتخابات شرکت کنند

 بر اساس اطلاعیه شماره ۴۳ ستاد انتخابات کشور متولدین روز ۲۱ شهریور ماه سال ۱۳۸۱ و قبل از آن می‌توانند با حضور در شعب اخذ رای اولین حضور خود را در انتخابات به ثبت رسانده و رای بدهند.

متن کامل اطلاعیه شماره ۴۳ ستاد انتخابات کشور بدین شرح است:

به اطلاع کلیه جوانان رای اولی حوزه‌های انتخابیه مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، براساس بند ۲ ماده ۲۷ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، سن انتخاب کنندگان ۱۸ سال تمام است.

یعنی متولدین روز ۲۱ شهریور ماه سال ۱۳۸۱ و قبل از آن می‌توانند با حضور در شعب اخذ رای اولین حضور خود را در انتخابات به ثبت رسانده و رای بدهند.

برگزاری انتخابات با نظم و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در گلستان

امامی فر رییس هیات بازرسی و نظارت بر انتخابات استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گلستان گفت: انتخابات امروز با نظم و با حضور دستگاه نظارتی و همکارانی که در این حوزه مانند، اجرایی، فرماندار و بازرسی هستند در حال برگزاری است.

او ادامه داد: طی بازدید میدانی که از حوزه‌ها داشتیم مردم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پای صندوق‌های رای آمدند.

این مقام مسئول گفت: کسانی که کم و کسری در ملزومات بهداشتی دارند در حوزه انتخابی در اختیارشان قرار می‌ گیرد.

او همچنین گفت: امیدواریم با همت مردم و ارکان انتخابات بتوانیم وظایفی را که بر عهده ما گذاشته شده را با رعایت کامل نکات بهداشتی انجام دهیم.

مردم، مجری انتخابات در البرز

علی درویش پور، معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات البرز گفت: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ۲۳ هزار نفر برای برگزاری مرحله اول و دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۲۰۰ شعبه سطح استان آموزش دیده‌اند.

درویش پور با اشاره به برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی برای ۱۲۰۰ نفر و همچنین آموزش محافظان شعب که برای اولین بار انجام شده است، گفت: اثربخشی آموزش‌ها از طریق پرسشنامه‌ها و آزمون‌هایی سنجیده شده است تا بتوان با شناخت از محاسن و معایب آن برای دوره‌های آتی بهره برداری لازم را انجام داد.

رئیس یک منطقه انتخاباتی در اهواز عزل شد

فرمانداری اهواز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: رئیس منطقه ۱۳ انتخاباتی شهرستان اهواز به دلیل تخلف انتخاباتی از سمت خود عزل شده است.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بنا به اظهار نظر غیرمجاز رئیس منطقه ۱۳ انتخاباتی شهرستان اهواز و ارسال پیام به نفع یکی از نامزد‌های مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، او از سمت خود عزل شد.

در مرحله نخست انتخابات مجلس یازدهم نیز فرمانداری اهواز ۲۵ بهمن اعلام فهرست انتخاباتی از سوی مجمع شورا‌های اسلامی شهرستان‌های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون را مصداق تخلف انتخاباتی اعلام کرده و گفته بود: تشکیل جلسه و اعلام حمایت از سه داوطلب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط مجمع شورا‌های اسلامی شهرستان‌های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون مصداق تخلف آشکار از قانون وفق تبصره یک، ماده ۵۷ و ماده ۵۹ قانون انتخابات و تبصره‌های ذیل آن است، بنابراین ضمن احضار اعضای شورای اسلامی استان مقرر شد مراتب تخلف آنها به مقامات قضایی اعلام شود.

۱۸۷ هزار نفر واجد شرایط در انتخابات لنجان هستند

خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه در مرحله نخست انتخابات مجلس یازدهم هیچ ‌یک از داوطلبان حوزه انتخابیه شهرستان لنجان ۲۰ درصد رای مردم را کسب نکردند واز این جهت انتخابات در این شهرستان لنجان به دور دوم کشیده شد، اظهارداشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام‌گرفته در ستاد هماهنگی امور اجرایی حوزه انتخابیه لنجان و با همکاری هیئت نظارت، هیئت اجرایی و هیئت بازرسی شهرستان صبح امروز فعالیت ساماندهی و برنامه‌ریزی برای اعزام صندوق‌ها به شعب اخذ رای انجام شد و راس ساعت هشت تعداد ۱۳۹ شعبه اخذ رای فعالیت خود را در انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان لنجان آغاز کردند.

او شهرستان لنجان را ایرانی کوچک با رنگین کمانی از قومیت‌های مختلف دانست و افزود: مردم شهرستان لنجان همواره در عرصه‌های مختلف هم گام با نظام مقدس جمهوری اسلامی حضوری پرشور داشته‌اند و قطعا در مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در بزرگترین رویداد سیاسی سال ۱۳۹۹ شهرستان آگاهانه برای ادای تکلیف در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.

فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه در این دوره از انتخابات ۱۸۷ هزار و ۷۸۳ نفر واجد شرکت در انتخابات هستند، تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شعب اخذ رای توسط شهرداری‌های ۹ گانه، دهیاری‌ها و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به صورت منظم گندزایی می‌شوند و مردم نگرانی بابت بیماری کرونا نداشته باشند.

تامین امنیت انتظامی و ترافیکی محل‌های حوزه اخذ رای در حوزه جنوب ایلام

سردار نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه روند اجرای رای گیری هم اکنون در حوزه جنوب آغاز شده است، گفت: از مردمان شهیدپرور این حوزه‌ها انتظار می‌رود همانند دور قبل، با فرزندان خود در مجموعه نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات، همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

او افزود: طرح تامین امنیت انتخابات از مدت‌ها پیش در انتظامی استان تدوین و به تمام رده‌های اجرایی، ابلاغ و تمهیدات لازم پیش بینی و جلسات هم‌اندیشی برای حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای برگزار شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه روند انتخابات با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت است، عنوان کرد: واجدان شرایط رای هنگام حضور در پای صندوق‌های رای، فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و توصیه و هشدار‌های بهداشتی و پلیسی را رعایت کنند و انتخاب خود را به ساعات آخر رای گیری موکول نکنند.

رای دهندگان ماسک و خودکار شخصی همراه داشته باشند

بهرام سلیمانی دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در دومین مرحله از انتخابات افراد برای رای دادن باید در کنار مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی، ماسک و خودکار شخصی همراه داشته باشند.

او با بیان اینکه تمام متولدین ۲۱ شهریور و مقابل آن می‌توانند در این دوره انتخابات شرکت کنند، یادآور شد: در این مرحله از انتخابات تنها افرادی می‌توانند شرکت کنند که در مرحله اول انتخابات در همان حوزه انتخابیه رای داده و یا کلا رای نداده باشند.

سلیمانی بیان کرد: بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور افراد برای رای دادن باید شناسنامه و کارت ملی را همراه داشته باشند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیان کرد: افرادی که کارت ملی ندارند باید شماره ملی را همراه داشته باشند، چرا که شماره ملی و سریال شناسنامه در سیستم احراز هویت وارد می‌شود.

سلیمانی با اشاره به ممنوعیت اخذ اثر انگشت در شعب اخذ رای به دلیل شیوه ویروس کرونا گفت: با استفاده از دستگاه‌های احراز هویت در محل شعب، مشخص می‌شود چه کسانی می‌توانند رای بدهند.

خدمات ثبت احوال در انتخابات امروز/ پست، شناسنامه تان را به دست شما می‌رساند

محمدعلی رفیع‌پور، مدیرکل ثبت احوال البرز در گفت و گو با خبرنگار البرز با اشاره به خدمات ثبت احوال در دومین دوره انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی، گفت: شناسنامه افرادی که روز دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری درخواست تعویض آن را داده بودند، امروز از طریق پست به در منازل آنها ارسال شده است.

او افزود: همچنین کارمندان ادارات ثبت احوال البرز آماده همراهی و همکاری با شعب أخذ رای درخصوص مشکلات احتمالی پیرامون کدملی‌های رای دهندگان هستند.

از آراء مردم به صورت ویژه صیانت می‌شود

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح امروز و در نخستین ساعت رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم با حضور در شعبه اخذ رای مستقر در دبیرستان استقلال کرمانشاه رای خود را به صندوق انداخت.

بازوند در حاشیه فرایند رای گیری گفت: با توجه به شیوع کرونا از مردم درخواست داریم در ساعات اولیه رای گیری در شعب حضور پیدا کنند تا در ساعات پایانی با ازدحام جمعیت مواجه نشویم.

او اظهار داشت: به مردمی که در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند اطمینان می‌دهیم که هیات‌های اجرایی و نظارت به صورت ویژه از آراء آنها صیانت می‌کنند چرا که این رأی حق الناس است.

استاندار کرمانشاه افزود: انشالله امروز برای تعیین سرنوشت سه شهرستان کرمانشاه، اسلام ابادغرب و دالاهو روز مبارکی خواهد بود.

۲ هزارو ۲۰۰ نفر در برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه بیجار مشارکت دارند

علی‌اکبر ورمقانی فرماندار بیجار ضمن اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته در راستای برگزاری انتخابات باشکوه با حضور همه مردم شهرستان بیجار، گفت: تمامی هماهنگی‌های لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان بیجار صورت گرفته است.

او ضمن اشاره به حضور تمامی عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و امنیتی در شعبه‌های اخذ رای در حوزه انتخابیه بیجار، یادآور شد: در مجموع دو هزار و ۲۰۰ نفر در این مرحله از انتخابات میان دوره‌ای در شهرستان بیجار مشارکت دارند.

ورمقانی به پیش‌بینی‌های صورت گرفته در حوزه رعایت نکات بهداشتی اشاره کرد و گفت: با هماهنگی با مسئولان ذیربط تمامی پروتکل‌های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا انجام شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بیجار ضمن اشاره به وضعیت وجود ویروس کرونا وضعیت وجود ویروس کرونا بیان کرد انتظار می‌رود که همه شهروندان بیجاری در همین ساعت اولیه برای شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم به شعبه های اخذ رای مراجعه کنند.

آغاز اخذ رای در دو حوزه انتخابیه لنجان و سمیرم از ساعت ۸ صبح

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: اخذ رای از ساعت ۸ صبح فرآیند دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه لنجان و سمیرم آغاز شده که در لنجان ۱۳۹ شعبه و در سمیرم ۶۵ شعبه فعال است.

 

رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اهواز

رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت: مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در یک حوزه انتخابیه استان آغاز شد.

 

انتخابات مجلس در ۲ حوزه انتخابیه استان کرمانشاه آغاز شد

مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در ۲ حوزه انتخابیه کرمانشاه و اسلام ‌آبادغرب و دالاهو آغاز شد.

 

فرآیند رای گیری دور دوم انتخابات مجلس در بیجار آغاز شد

فرآیند رای گیری دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیجار همزمان با ۹ حوزه انتخابیه دیگر کشور از ساعت هشت صبح امروز جمعه آغاز شد.

 

آغاز دور دوم انتخابات مجلس در ۲۰۷ شعبه دهلران

فرآیند رای گیری دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۷ شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در استان ایلام آغاز شد.

 

حماسه حضوری دیگر / آغاز انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در زنجان

صبح امروز انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورا‌ی اسلامی با رعایت تمامی دستورهای بهداشتی در زنجان آغاز شد .

 

آغاز انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در گلستان

انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در گلستان آغاز شد.

 

آغاز رای گیری دور دوم انتخابات در البرز

رای گیری دور دوم انتخابات مجلس در حوزه کرج، فردیس و اشتهارد آغاز شد.

 

 

دهلران

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور/ شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنید + تصاویر

اصفهان

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور/ شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنید + تصاویر

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور + تصاویر

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور

البرز

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور + تصاویر

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور + تصاویر

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور

خوزستان

آغاز دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ استان کشور

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه