شمانیوز

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: نتیجه ۸ حوزه انتخابیه، بجز حوزه «سمیرم» و «کرمانشاه» مشخص شده است و دو حوزه باقیمانده فردا صبح اعلام خواهد شد.

سید اسماعیل موسوی سخنگو و دبیر ستاد انتخابات کشور در رابطه با نتایج شمارش آرا ۸ حوزه انتخابیه از مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نتایج هشت حوزه انتخابیه مشخص شده است که به ترتیب اعلام می‌شود. دو حوزه باقیمانده نیز تا فردا صبح به محض نهایی شدن نتیجه خدمت مردم ارائه خواهد شد.

وی افزود: در استان البرز حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی با ۲۷ هزار و ۱۰ رأی حائز اکثریت آرا شد و به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرد. در استان ایلام حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره بهزاد علیزاده با ۳۱ هزار و ۲۸۷ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور بیان کرد: در استان خوزستان حوزه انتخابیه اهواز، باوی و کارون شبیب جویجری با ۴۴ هزار و ۷۴۸ رأی به بهارستان راه یافت.

موسوی تصریح کرد: از استان کردستان حوزه انتخابیه بیجار علیرضا زرندیان با ۱۰ هزار و ۳۱۹ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

وی اضافه کرد: از استان کرمانشاه حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور با ۳۱ هزار و ۲۲ رأی و از استان گلستان حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان عبدالجلال ای ری با ۳۱ هزار و ۲۲۵ رأی و در استان زنجان حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری با ۱۴ هزار و ۹۶۴ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

دبیر ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: در استان اصفهان حوزه انتخابیه لنجان حسین رجایی ریزی با ۱۴ هزار و ۱۲۷ رأی به مجلس راه پیدا کردند.

موسوی در پایان گفت: ان‌شاالله حوزه انتخابیه سمیرم در استان اصفهان و کرمانشاه در استان کرمانشاه در حال تجمیع آرا هستند و به محض حاصل شدن نتیجه نهایی، خدمت مردم اعلام خواهد شد.

 

نتایج آرای ۸ حوزه انتخابیه 

البرز - حوزه کرج اشتهارد و فردیس: علیرضا عباسی

اصفهان - حوزه لنجان: حسین رجایی ریزی

ایلام - حوزه دره‌شهر، آبدانان و بدره: بهزاد علیزاده

زنجان - حوزه زنجان و طارم: مهدی باقری

کردستان - حوزه بیجار: علیرضا زندیان

کرمانشاه - حوزه اسلام‌آباد غرب: مجتبی بخشی‌پور

خوزستان - حوزه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون: شبیب جویجری

گلستان - حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان: عبدالجلال ایری

 

منبع : مهر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied