شمانیوز

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:بزرگ ترین مشکل کشور این است که دولت هیچ برنامه و تدبیری برای اداره کشور در این شرایط حساس ندارد.

به گزارش شمانیوز، ابراهیم عزیزی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار شمانیوز گفت:در حال حاضر، کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد و متاسفانه دولت برنامه مشخص و مدونی برای مقابله با دشمن و سرو سامان دادن به مشکلات اقتصادی ندارد.

وی با بیان اینکه رییس جمهور باید دست از شعار دادن و وعده های تو خالی بردارد افزود: آقای روحانی هیچ هماهنگی با مجلس و قوه قضاییه ندارد و فقط ژست هماهنگی را می گیرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس اظهار داشت: در این چند ماه که از عمر مجلس جدید می گذرد،دولت چه لایحه ای جهت حل مشکلات اقتصادی مردم ارائه داده که مجلس تصویب نکرده باشد.

او بیان کرد: دولت باید دست از لجاجت و بی برنامگی و عدم هماهنگی بردارد تا مشکلات موجود کشور کمتر شود.

“عزیزی” با بیان اینکه مجلس به صورت جدی به دنبال تصویب طرح هایی برای حل مشکلات اقتصادی کشور است گفت: دولت هم‌ باید تن به کار دهد و با مجلس همکاری کند زیرا وظیفه ذاتی مجلس قانون گذاری و نظارت و وظیفه دولت اجرا است و نباید جای این دو عوض شود.

وی با انتقاد شدید از عدم نظارت دولت بر بازار و گرانی های افسار گسیخته تصریح کرد: دولت هیچ نظارتی بر بازار ندارد و برخورد با گران فروشی را کاملا رها کرده است. وزارت صنعت، معدن و تجارت که متولی کنترل بازار است چندین ماه است وزیر ندارد و با سرپرست اداره می شود و رییس جمهور باید در این خصوص پاسخگوی مردم باشد.

رییس کمیته امنیتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه اظهار داشت: ما در مجلس، تمامی تحولات کشور را با حساسیت رصد می کنیم و با جدیت جلوی تصمیم گیری های غلط مدیران دولتی که بخواهد موجب بی نظمی یا خدشه به امنیت کشور باشد را خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: حفظ امنیت کشور برای ما یک اصل است و در این زمینه با هیچ کسی ذره ای مسامحه نخواهیم داشت.

این نماینده مجلس در خصوص وضعیت بازار سرمایه نیز گفت: با تصمیماتی که اخیرا در مجلس گرفته شده، وضعیت بورس بهتر خواهد شد و ثبات به بازار سرمایه برمی گردد.

گفتگو از : شهرام درویش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied