شمانیوز

تست کرونا ترامپ، همسر و دستیار ویژه اش در کاخ سفید مثبت شد. رئیس جمهور آمریکا در توئیتی ضمن اعلام این مطلب نوشت : تا اطلاع ثانوی خود را قرنطینه می‌کند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد به دنبال مثبت شدن تست کرونا اش تا اطلاع ثانوی خود را قرنطینه می‌کند. شبکه خبری سی ان ان خبر از مثبت شدن تست کرونا ملانیا همسر رئیس جمهور و هوپ هیکس یک دستیار کاخ سفید داد. دونالد ترامپ در توییتی نوشته است، به دنبال مثبت شدن تست کووید ۱۹ هوپ هیکس، او و ملانیا ترامپ، همسرش، تست کرونا داده‌اند و نتیجه مثبت بوده است. رئیس جمهوری آمریکا در این توییت تاکید کرده است، او و همسرش فرآیند قرنطینه را آغاز می‌کنند.

به گزارش رویترز، هوپ هیکس سه‌شنبه به همراه دونالد ترامپ و دیگر مقامات ارشد کاخ سفید با هواپیمای ریاست جمهوری، «ایر فورس وان»، به محل مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری در کلیولند اوهایو رفته بود. در همین زمینه٬ تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد که هوپ هیکس در هلی‌کوپتری که دونالد ترامپ را از کاخ سفید برده، همراه رئیس جمهوری آمریکا بوده است. خبرگزاری آسوشیتدپرس هم می‌گوید٬ هوپ هیکس یک دستیار نزدیک دونالد ترامپ است و در بسیاری از سفر همراه رئیس جمهوری آمریکا بوده است. در همین حال برخی از گزارش‌ها حاکی است که هوپ هیکس پس از کلیولند اوهایو به همراه رئیس جمهوری آمریکا برای شرکت در یک گردهمایی انتخاباتی به مینه سوتا رفته بود. طبق این گزارش، هوپ هیکس چهارشنبه به هنگام بازگشت به واشینگتن علائم بیماری کووید ۱۹ داشت. هوپ هیکس هم اکنون در منزل در قرنطینه است. پیش از این نیز شماری از دستیاران ارشد دونالد ترامپ نیز به کرونا مبتلا شده بودند، اما رئیس جمهوری آمریکا خود را قرنطینه نکرده بود. براساس دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در آمریکا کسانی که در معرض ویروس کرونا یا فردی مبتلا به این ویروس قرار گرفته‌اند باید به مدت ۱۴ روز خود را قرنطینه کنند.

 

 

منبع: اقتصادبرتر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied