شمانیوز
کد خبر : 967953

رئیس جمهور امریکا گفت که در ایالت های که حتی فکر نمیکردیم پیروز شویم رای اورده ایم.

ترامپ دقایقی پیش در بال شرقی کاخ سفید ایراد سخنرانی کرد و گفت:آماده هستیم جشن و پایکوبی کنیم در ایالت هایی که انتظار نداشتیم بردیم مثل فلوریدا، تقریبا غیر ممکن است که دیگر بایدن به من برسد میشگان راهم برده ام و ویسکانیسن را هم برده ایم، دیگر نیازی به رای های دیگر نداریم.

فرماندارهای ایالتها در حال تبریک به من هستند آمارها را نگاه کنید می بینید همه چیز تمام است.بایدن دیگر امیدی ندارد و چون  دیگر نمیتواند ببرد کار را میخواهد  به دادگاه ببرد.


واضح می گویم روشن و کامل؛ مادیگر برده ایم. ما پیروز شدیم.

می‌خواهم از مردم آمریکا تشکر کنم به خاطر این که میلیون‌ها نفر به ما رأی دادند و متاسفانه بعضی از آدمها دارند سعی می‌کنند حق ما  را سلب کنند.


در ایالاتی که انتظار نداشتیم مثل فلوریدا نه تنها بردیم بلکه با اختلاف زیاد بردیم. در ایالت بزرگ اوهایو و تگزاس برنده شدیم. ما در تگزاس ۷۰۰ هزار رأی بیشتر آوردیم. ما جورجیا را هم بردیم. از همه مهم‌تر ما در حال پیروزی در پنسیلوانیا با تعداد فوق العاده‌ای از آراء هستیم.

در همین حال ان بی سی نیوز در یک اقدام عجیب، صحبت های دونالد ترامپ را قطع کرد و به مخاطبان خود اعلام کرد که ایالت هایی که ترامپ می‌گوید برنده آن‌ها شده است، هنوز چیزی قطعی نیست و اطلاعاتی که او در حال ارائه است، غلط است.

در برخی مناطق اعلام اعداد را متوقف کرده اند. این یک تقلب عمومی در آمریکاست. این باعث شرمندگی است.

به شما بگویم ما انتخابات را بردیم.

اجازه نمی دهم پس از ساعت 4 رایی را اضافه کنند. به دادگاه عالی خواهم رفت و اجازه نخواهم داد.

مایک پنس: ما در مسیر پیروزی قرار داریم

مایک پنس معاون رئیس جمهوری امریکا نیز در سخنانی کوتاهی گفت: از اینکه رای دهندگان آمریکایی برای چهار سال دیگر به

دونالد ترامپ رای دادند تشکر می کنم.

وی افزود که از تمامیت  آرا انتخاباتی در آمریکا  محافظت خواهد کرد و گفت : ما در مسیر پیروزی قرار داریم و بار دیگر آمریکا را سربلند خواهیم کرد.

 

 

منبع: خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه