شمانیوز

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: سناریوی دولت برای انتخابات ریاست جمهوری به حداقل رساندن مشارکت مردم در این انتخابات است

به گزارش شمانیوز، احمد علیرضابیگی در نطقی در مجلس اظهار داشت:منفعت جماعتی به حداقل رساندن مشارکت مردم در انتخابات است و هدف دولت این است که مردم از صندوق های رای قهر کنند.

وی افزود: دولت در آبان سال ۹۸ نیز با گران کردن بنزین با آن فضاحت، به دنبال کم کردن مشارکت مردم در انتخابات مجلس بود که این امر باعث آسیب جدی به مشارکت مردم شد.دولت میخواست مجلسی تشکیل شود که مزاحم دولت نباشد و اکنون نیز این سناریو برای انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا می باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: صف های طولانی مرغ و روغن و تورم افسار گسیخته مشارکت مردم در انتخابات را نشانه گرفته است. آنان دریافته اند که با مشارکت حداقلی مردم، یک دولت حداقلی تشکیل خواهد شد که می تواند به بی اعتمادی بیشتر مردم منجر شود.

او ادامه داد: مجلس باید با نظارت مستمر بر عملکرد دولت و حساب کشی از وزرا این سناریو دولت را باطل کند.

وی همچنین به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب با هوشمندی و حکمت خواستار مشارکت پر شور و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری هستند و اطمینان دارم که شورای نگهبان در این مقطع حساس از تاریخ کشور، بر اهمیت عملکرد خود در راستای اجرای نظرات رهبری در برگزاری انتخابات پر شور به خوبی واقف است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied