شمانیوز

فیروزی در گفتگو با شمانیوز:

نماینده مردم در مجلس دهم گفت: متأُسفانه چون دولت ماه‌های پایانی عمر خود را طی می‌کند، کنترل قیمت کالاها را جدی نمی‌گیرد.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، اظهار داشت: دولت آقای روحانی از همان ابتدا تلاش می‌کرده تا از طریق امضای برجام تحریم‌ها را از بین ببرد و الان هم تلاش می‌کند که با مذاکره و برجام تحریم‌ها را لغو کند اما در اصل آنچه که ملاک و اصل است، صحبت‌های رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود: ما در صورتی حاضر به مذاکره با آمریکا هستیم که تمام تحریم‌ها را بردارند و چون عملکردشان مورد اعتماد ما نیست به کمتر از این شرط قائل نیستیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بعید است که حاکمیت قول و وعده‌های آمریکا را بپذیرد ولی همچنان باید منتظر ماند و دید که چه شرایطی پیش خواهد آمد.

فیروزی گفت: متأُسفانه چون دولت ماه‌های پایانی عمر خود را طی می‌کند، تحرکات بیشتر را برای تحقق‌بخشیدن به شعارهای سال را خیلی جدی نمی‌گیرد یا حداقل تغییراتی در شرایط فعلی کشور مانند ارزان شدن قیمت کالاها مشاهده نمی‌شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied