شمانیوز

فیروزی پوربادی در گفتگو با شمانیوز:

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: فزایش درصد غنی‌سازی به 60 درصد کار بزرگی بود که توسط متخصاصن کشورمان انجام شده و قطعاً بر روند مذاکرات وین تأثیرگذاری مثبتی خواهد داشت.

رحمت‌الله فیروزی پوربادی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری و تحلیلی شمانیوز، اظهار داشت: افزایش میزان غنی‌سازی به 60 درصد نشان‌دهنده توانایی متخصصان و نخبگان کشورمان است و با این حرکت اخیر باید به دشمن گفت که شماها خیال نکنید با تخریب و خرابکاری و از این نمونه‌های ایذایی می‌توانید به اهدافتان دست یابید.

وی افزود: چندبرابر میزان خسارت‌هایی که دشمنان به کشورمان وارد می‌کنند، کار و تلاش بیشتری توسط متخصصان و دانشمندان این سرزمین صورت می‌گیرد و قدرت جمهوری اسلامی را به اثبات خواهند رساند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن بالاخره مجبور است در برابر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی، در سیاست‌هایش تجدیدنظر داشته باشد.

فیروزی پوربادی گفت: افزایش درصد غنی‌سازی به 60 درصد کار بزرگی بود که توسط متخصاصن کشورمان انجام شده و قطعاً بر روند مذاکرات وین تأثیرگذاری مثبتی خواهد داشت؛ زیرا طرف‌های غربی درک کرده‌اند که با یک کشور ضعیف و دست‌وپا بسته طرف نیستند، بلکه طرف آنها یک کشور قدرتمندی است که در شرایط تحریم و تهدید توانسته به درصد بالایی از غنی‌سازی دست یابد.

گفتگو از سعید امینی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied