شمانیوز

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شهید سلیمانی و مدافعان حرم نبودند، آقای ظریف را هم تا پای میز مذاکره راه نمی‌دادند چه برسد به اینکه بخواهد مذاکره کند

محمدحسن آصفری، نایب رئیس کمسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، در واکنش به نشر مصاحبه اخیر ظریف در فضای مجازی و رسانه‌های بیگانه گفت: ظاهراً گاندوهایی در ریاست جمهوری حضور دارند که باید این گاندوها شناسایی شوند؛ چراکه این صحبت‌ها و این حرف‌ها در این شرایط، نشان از این است که جریان اصلاحات برنامه مفصلی برای ریاست جمهوری دارد و در راستای این برنامه‌ها دست به دامن دروغ شده است.

شهید سلیمانی نبود ظریف را پای میز مذاکره راه نمی‌دادند

وی افزود: اگر شهید سلیمانی و مدافعان حرم نبودند، آقای ظریف را هم تا پای میز مذاکره راه نمی‌دادند چه برسد به اینکه بخواهد مذاکره کند. همچنین اگر جبهه مقاومتی وجود نداشت معلوم نبود که چه بر سر کشور ما می‌آمد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بهتر است آقای ظریف مقداری در سخن گفتنش صداقت داشته باشد. در رفتار او که صداقت مشاهده نشد اما حداقل در گفتارش صادقانه سخن بگوید و مسائل را وارونه جلوه ندهد.

ظریف به دنبال جریان‌سازی است

آصفری معقتد است؛ موضوعاتی که ظریف مطرح کرده با هدف جریان‌سازی و بهره‌برداری انتخاباتی بوده است. همه دنیا و تمام ملت ایران می‌دانند که حضور ما در جبهه مقاومت با فداکاری شهید سلیمانی یکی از دلایل حضور ما بر سر میز مذاکره است. حتی در شرایطی که عراق تحت فشار آمریکا حاضر نبود با ایران رابطه اقتصادی داشته باشد، اما بعد از سفر شهید سلیمانی به این کشور، عراق مبادلات اقتصادی خود را با ایران افزایش داد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied