شمانیوز
شما نیوز

احمدی نژاد فایل صوتی ظریف را منتشر کرد ؟

شایعات زیادی در مورد منتشر شدن فایل صوتی جنجالی محمدجواد ظریف وجود دارد که هیچ کدام تایید نشده است .

به گزارش شمانیوز : فایل صوتی ظریف که چند روز گذشته منتشر شد حاشیه های فراوانی داشت . اظهار نظر های ظریف در این فایل حواشی زیادی به دنبال داشت . اما هنوز مشخص نیست چه کسی این فایل را منتشر کرده است اما گمانه زنی های زیادی وجود دارد . برخی معتقدند محمود احمدی نژاد این فایل را منتشر کرده است .درادامه جزئیات جدیدی در مورد فایل جنجالی می خوانید . 

 

 

فایل صوتی ظریف را از نزدیکان احمدی نژاد به من رساندند

  همزمان با انتشار مصاحبه ظریف در رسانه های بیگانه مشخص شد این فایل برای بسیاری از خبرنگاران خارج از کشور فرستاده شده است.

سعید آگنجی، روزنامه نگار ساکن فنلاند نیز مدعی شد که این فایل از طریق نزدیکان محمود احمدی نژاد به دستش رسیده است. پیش از این کانال های نزدیک به محمود احمدی نژاد خبر داده بودند که مخاطبان تا قبل از انتخابات منتظر یک بمب خبری باشند. / خبر آنلاین 

 

 

 

کروبی: فایل صوتی ظریف را چند روز پیش از انتشار داشتم

ساعد نیوز:محمدتقی کروبی در صفحه اینستاگرامی‌ خود نوشت که من فایل صوتی ظریف را چند روز پیش از انتشار آن در ایران اینترنشنال از طریق یکی از دوستان خارج از کشور دریافت کرده بودم.

 محمدتقی کروبی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت که من فایل صوتی ظریف را چند روز پیش از انتشار آن در ایران اینترنشنال از طریق یکی از دوستان خارج از کشور دریافت کرده بودم و با یک روز فاصله همین فایل را از دوست دیگری هم دریافت کردم و متوجه شدم این فایل مثل آب روان در حرکت است و در حال دست به دست شدن میان جمعی از فعالان سیاسی.

یک روز بعد شنیدم که این فایل صوتی در اختیار چهره های شناخته شده و سرشناس اصلاح طلب داخل هم قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم عصر امروز در خبری اختصاصی اعلام کرده بود که فایل مذکور در اختیار برخی چهره های سیاسی اصلاح طلب دست به دست شده و حتی تقی کروبی و حسین کروبی از فرزندان مهدی کروبی نیز مدت ها پیش به این فایل صوتی دسترسی پیدا کرده اند.

علی ربیعی در پاسخ به اینکه چه کسانی مسئول لو رفتن فایل صوتی بوده و آیا اعضای دیگری از دولت نیز گفت و گویشان به سرقت رفته است، گفت: 33 نفر از اعضای دولت در تاریخ شفاهی دولت مشارکت داشتند.

او توضیحی درباره عوامل انتشار این فایل ارائه نداد اما پیشتر اعلام شده بود که دفتر آشنا و واعظی مسئول این مصاحبه ها بودند.

روحانی به وزیر اطلاعات دستور رسیدگی به این اتفاق را داد. / تسنیم 

 


خبرداغ : دختر سردار سلیمانی جواب ظریف را در توئیتر داد + عکس


 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied