شمانیوز

حبیب‌زاده در گفتگو با شمانیوز:

کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید توجه کنیم که رای خاموش هیچ تأثیری در اصلاح این وضع نخواهد داشت، چه خواهان تکرار باشیم و چه خواهان تغییر.

قاسم حبیب‌زاده، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، اظهار داشت: ما آزاد هستیم که در ۲۸ خرداد به تکرار یا تغییر رای دهیم، تکرار مدیریت فعلی در قوه مجریه با فردی از درون همین قوه یا طرفداران و بانیان روی کار آمدن آنها و یا تغییر وضع موجود و نوسازی واقعی این قوه و مدیران ارشد آن.

وی افزود: اما باید توجه کنیم که رای خاموش هیچ تأثیری در اصلاح این وضع نخواهد داشت، چه خواهان تکرار باشیم و چه خواهان تغییر.

حضور مردم شرایط را ایده‌آل می‌کند

 این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: شرایط در هیچ کشوری ایده آل نیست، اما حضور مردم در تعیین سرنوشت آن کشور به تدریج شرایط ایده‌آل را فراهم می کند و آرای خاموش فقط زمان رسیدن به شرایط مطلوب را زیاد می کند.

حبیب‌زاده گفت: در انتخابات، موضوع فقط انتخاب یک فرد برای تصاحب یک جایگاه شغلی نیست، بلکه رای دادن به معنای حمایت یا عدم حمایت از یک جریان فکری_ اقتصادی است. تورم، بیکاری، بسامانی یا نابسامانی معیشت مردم، حداقل دستمزد کارگران، حمایت از تولید داخلی، کنترل و نظارت بر قیمت در بازار و ...، همه به سیاست های رئیس جمهور، اعضای کابینه و مدیران دولتی بستگی دارد.

او بیان کرد: تکرار یا تغییر وضعیت موجود اقتصادی به نظر و رای مردم بستگی دارد، چرا که نظام  کاملا به مردم سالاری و رای و نظر مردم معتقد و ملتزم است.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied