شمانیوز
شما نیوز

شمانیوز گزارش می‌دهد؛

کاندیدایی که از فساد ۳ هزار میلیاردی پرده برداشت

امروز یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور در وزارت کشور از فساد سه هزار میلیارد تومانی پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری از ۲۱ اردیبهشت آغاز شده و امروز آخرین روز از ثبت‌نام کاندیداهاست. براساس اعلام سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور تا روز گذشته ۳۰۴ نفر برای انتخابات ریاست جمهوری نام‌نویسی کرده‌اند و امروز که آخرین روز ثبت‌نام است، شاهد ترافیک اشخاص و شخصیت‌هایی هستیم که هرکدام از آنها در سمت‌های مختلف مدیریتی قرار دارند.

پس از اینکه کاندیداهای مطرح در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام خود را انجام می‌دهند، در نشست خبری با اصحاب رسانه از برنامه‌ها و انگیزه‌هایشان برای نامزدی می‌گویند، اما در این بین یکی از کاندیداها بدون اینکه به حزب و جناحی وابسته باشد و بدون اینکه نشست خبری بگذارد، در روز آخر نام‌نویسی با حضور در وزارت کشور از فساد سه هزار میلیارد تومانی پرده برداشت.

مصطفی هاشم‌زهی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز با حضور در وزارت کشور برای تشکیل دولت جوان و ضدفساد در انتخابات ثبت‌نام کرد. او سابقه چندین مقام کشوری در زمینه معماری و شهرسازی و فعالیت در قوای سه‌گانه به‌عنوان مدیر ارتباطات مردم با دفتر نمایندگان مجلس، مدیر سمعی و بصری مرکز مدیریت دولتی ریاست جمهوری و همکاری با قوه قضائیه را در کارنامه خود دارد.

 هاشم‌زهی در حاشیه ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در تبیین جزئیات فساد سه هزار میلیارد تومانی گفت: متأسفانه برخی مسئولان با ایجاد حاشیه امنی برای دانه‎‌‌درشت‌ها مانع از اجرای قانون در خصوص آنها شده‌اند در همین رابطه فردی با نام «ع.ت» تنها در یک پرونده چندین هزار متر از اراضی دولت و مردم را به ارزش حدود سه هزار میلیارد تومان با جعل زمین‌خواری و ارتشا به تصرف خود در آورده است.

 کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اینکه از ریاست قوه قضائیه خواست در راستای مبارزه با فساد به این موضوع رسیدگی کند، از نامزدی آیت‌الله رئیسی حمایت کرد و گفت: درصورت کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی تمام توان و حمایت خود را از ایشان به کار خواهم گرفت.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied