شمانیوز
شما نیوز

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج در گفتگو با شمانیوز:

انتفاضه موشکی فلسطین خواب را از چشمان صهیونیست‌ها گرفته است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی گفت: اکنون گروه‌های مقاومت فلسطینی به انبوهی از موشک‌ها و راکت‌ها دست یافته‌اند که خواب را از چشمان صهیونیست‌ها گرفته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، درباره تأثیر حملات نیروهای مقاومت فلسطینی به اسرائیل بر روابط کشورهای مرتجع عرب منطقه با رژیم صهیونیستی گفت: این حملات تأثیرات بسیاری بر روابط این کشورها با رژیم اشغالگر قدس داشته است. مثلاً عربستانی که به طرح صلح ابراهیمی پیوسته و روابط سیاسی و اقتصادی خود را با اسرائیل آشکار کرده بود، به خاطر شدت جنایت رژیم صهونیستی مجبور شده جانب فلسطینیان را بگیرد و این مسئله در خصوص سایر کشورهای عربی هم صدق می‌کند.

ملاک ما تأثیرگذاری بر توده‌های مردمی است

وی افزود: ما اصلاً به مواضع نظام‌های سیاسی مرتجع منطقه اعتنایی نمی‌کنیم؛ چون این نظام‌ها، نظام‌های پوشالی هستند که بر غرب تکیه دارند؛ لذا ملاک و تکیه ما برروی توده‌های مردمی است؛ به خصوص مردم عربستان، مردم بحرین، مردم یمن و مردم عراق و سوریه و دیگر کشورهای عربی.

واکنش حجت الاسلام تویسرکانی به انتخاباتی بودن حضور سردار غیب‌پرور در ریاست سازمان بسیج - پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج با بیان اینکه مردم سراسر منطقه مشتاقانه در انتظار نابودی رژیم صهیونیستی هستند، عنوان داشت: خیمه‌شب‌بازی‌های ترامپ و دوستان او در منطقه فقط یک بازی سیاسی بود که فقط می‌توانست در انسان‌های ساده‌لوح بارقه امید ایجاد کند، اما انسان‌های عمیق و منطقی به این نوع بازی‌های ترتیب‌اثر نمی‌دهند.

افول اسرائیل آغاز شده است

تویسرکانی خاطرنشان کرد: حملات مقاومت فلسطین به اسرائیل را باید آغازگر افول اسرائیل دانست؛ زیرا این انتفاضه با انتفاضه‌های پیشین کاملاً متفاوت است. در انتفاضه‌های قبلی موشک جایی نداشت اما اکنون گروه‌های مقاومت فلسطینی به انبوهی از موشک‌ها و راکت‌ها دست یافته‌اند که خواب را از چشمان صهیونیست‌ها گرفته است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied