شمانیوز
شما نیوز

پیگیری تامین زیرساخت های جهت آماده سازی افتتاح ریاست جمهوری

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تامین زیرساخت ها و حل مشکلات مرتبط با پروژه‌های اقتصادی، عمرانی، گردشگری و... جهت آماده سازی و افتتاح آنها توسط ریاست جمهوری باید با جدیت دنبال شود.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علی درویش پور در نخستین جلسه از پنجمین مرحله افتتاح های ریاست جمهوری در مناطق آزاد که با هدف بررسی پروژه های قابل افتتاح برگزار شد، تاکید کرد: پایش مستمر وضعیت جهت آماده شدن پروژه ها برای دور پنجم افتتاح های ریاست جمهوری ضروری است.

وی با اشاره به اهمیت حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی جهت رشد و توسعه اقتصاد منطقه، ادامه داد: نقش آفرینی فعال و سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های اقتصادی یکی از برگ‌های زرین سازمان منطقه آزاد قشم است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین خاطرنشان کرد: همچنین فعالیت های خوبی در حوزه های عمرانی و زیرساختی در نقاط مختلف جزیره اجرایی شده است که می تواند زمینه ساز حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در این منطقه باشد.

براساس این گزارش، در ادامه معاونان و مدیران حاضر در این جلسه گزارشی از وضعیت نهایی پروژه های قابل افتتاح در پنجمین دوره افتتاح های ریاست جمهوری در منطقه آزاد قشم را ارائه کردند.

گفتنی است، منطقه آزاد قشم پیش از این منطقه آزاد قشم در چهار مرحله از افتتاح های ریاست دولت تدبیر و امید با 63 پروژه به اعتباری بالغ بر 64 هزار و 670 میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی 281 میلیون دلار و 260 میلیون یورو در دو بخش دولتی و خصوصی حضور داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied