شمانیوز
شما نیوز

ترور نزدیکان احمدی نژاد صحت دارد؟

برخی قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح با شلیک گلوله افراد ناشناس را با عنوان ترور نزدیکان احمدی نژاد مطرح می کنند.

پایگاه خبری شمانیوز:  به دنبال قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح با شلیک گلوله افراد ناشناس شایعه ای در فضای مجازی منتشر شد که ترور نزدیکان احمدی نژاد آغاز شده و معاون عمرانی امامزاده صالح یکی از نزدیکان احمدی نژاد بوده و به این دلیل کشته شده است.  همچنین برخی می گویند این ترور اخطار به تیم احمدی نژاد است که میتینگ های اعتراضی خود در امامزاده صالح برگزار می کرد. این در حالی است که امروز معاونت امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفته قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح امنیتی نیست و ماجرا شخصی بوده است. با این اظهار نظر مشخص می شود که شایعه ترور نزدیکان احمدی نژاد توسط کسانی که به دنبال حاشیه سازی هستند منتشر و به آن دامن زده می شود.

 

 

ماجرای قتل معاون عمرانی حرم امامزاده

 

ساعت ۸ و ۱۷ دقیقه صبح دیروز مهندس طاهری از کارمندان حرم آستان امامزاده صالح (ع) تجریش تهران هدف اصابت گلوله و ضربات چاقو قرار گرفت و به قتل رسید.

یک منبع آگاه در پلیس تهران بزرگ در این زمینه گفت: ضارب، این کارمند را هنگام خروج از منزل به قتل رسانده و متواری شده است.وی افزود: تحقیقات پلیس ادامه دارد.

همچنین مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: صبح امروز معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) در مقابل منزل مسکونی‌اش در خیابان شریعتی هدف گلوله افراد ناشناس قرار گرفته و به قتل رسید.رسیدگی به پرونده با دستور قضائی به پلیس آگاهی تهران بزرگ واگذار شده و کارآگاهان این پلیس در حال بررسی ابعاد ماجرا و اقدام برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربان هستند.

 

 

قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) امنیتی بود؟

 

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در خصوص قتل مهندس طاهری معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) توضیحاتی داد.

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران اظهار کرد:با توجه به بررسی‌هایی که در رابطه با قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) گرفته است، این موضوع امنیتی نبوده و شخصی است.گفتنی است، مهندس طاهری معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) صبح روز گذشته به ضرب ۳ گلوله توسط افراد ناشناس به قتل رسید.به محض اعلام این خبر عوامل پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حضور پیدا کردند و به بررسی موضوع پرداختند. شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این حادثه در دستور کار پلیس است و موضوع به صورت ویژه در دست بررسی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied