شمانیوز
شما نیوز

ابراهیمی:

جریان انقلابی خلاق کلیدواژه‌ها نیست

رئیس کمیسیون ویژه انتخابات ریاست جمهوری ائتلاف مدیران نواندیش گفت: متأسفانه جریان انقلابی خلاق کلیدواژه‌ها نیست؛ درصورتی‌که کاندیداهای جریان انقلابی کلیدواژه‌های خوبی را در مناظرات مطرح کردند و می‌توانستیم ین کلیدواژه‌ها را در فضای مجازی منتشر کنیم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، محمدرضا ابراهیمی در نشست مشترک ائتلاف مدیران نواندیش با مدیران ستاد مردمی آیت الله رئیسی اظهار داشت: متأسفانه جریان انقلابی در حوزه فضای مجازی بسیار ضعیف عمل می‌کند البته این بدین معنی نیست که دوستان زحمت نمی‌کشند اما واقعیت این است که ما خلاق کلیدواژه‌ها نیستیم.

وی گفت: کاندیداهای جریان انقلابی کلید واژه‌های خوبی را در مناظرات مطرح کردند به طوری که می توانستیم این کلیدواژه‌ها را در فضای مجازی منتشر کنیم.

رئیس کمیسیون ویژه انتخابات ریاست جمهوری ائتلاف مدیران نواندیش خاطرنشان کرد: جریان مقابل طی روزهای آینده قطعاً برنامه‌هایی را اجرا خواهد کرد و اکنون هم در حال رایزنی و یارگیری هستند. همچنین این جریان مدت‌هاست که تخریب را علیه آقای رئیسی و جریان انقلابی آغاز کرده است.

ابراهیمی با بیان اینکه بیش از یک میلیون و 300 هزار رأی اولی در کشور وجود دارند، گفت: متأسفانه جریان انقلابی در فضای مجازی نتوانسته این رأی اولی‌ها را روشن و ترغیب به رأی دادن کند؛ درصورتی‌که جریان اصلاح‌طلب برای رأی اولی‌ها برنامه دارد.

او خاطرنشان کرد: خود آیت‌الله رئیسی باید در فضای مجازی گفتمان زنده‌ای را با جوانان داشته باشد و خیلی صریح و شفاف با جوانان سخن بگوید تا سناریوهای جریان رقیب و کلیدواژه‌های آنان مانند دیوار و کنسرت خنثی شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied