شمانیوز
شما نیوز

موسوی:

برای جریان انقلاب هدف، وسیله را توجیه نمی‌کند

نماینده سابق مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه انقلاب معتقد است نباید برای رسیدن به هدف از هر ابزاری استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، سید امرالله موسوی در نشست مشترک ائتلاف مدیران نواندیش با مدیران ستاد مردمی آیت الله رئیسی اظهار داشت: ما وظیفه‌ای در قبال انقلاب اسلامی، خون شهدا و آرمان‌های امام راحل داریم که باید در این موقعیت حساس این وظیفه را به‌عنوان یک تکلیف‌مدار ادا کنیم.

وی گفت: امروز جنگ احزاب انقلاب اسلامی است و خدا را شاکریم که در این 42 سال در پشت‌سر گذاشتن تمام فتنه‌ها و جنگ‌ها موفق بودیم و ان‌شاءالله فتنه دیگر دشمن در رابطه با دلسرد کردن مردم از مشارکت حداکثری، خنثی خواهد شد.

نماینده سابق مردم خمین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جبهه انقلاب باید در ایام انتخابات به‌طور هماهنگ با یکدیگر کار کند و تشخیص دهد که دشمن چگونه عمل می‌کند یا چه در سر دارد، اما اگر جبهه انقلاب ناهماهنگ عمل کند، آب به آسیاب دشمن خواهد ریخت.

جانشین رئیس ستاد مردمی کشوری آیت‌الله رئیسی مشارکت حداکثری را در کنار انتخاب اصلح امری مهم و ضروری توصیف کرد و بیان داشت: متأسفانه در جبهه انقلاب حس پیروزی زودهنگام به وجود آمده که این حس خطرناکی است برای جبهه انقلاب سم مهلکی است.

موسوی معتقد است که جریان انقلابی باید ابتکار عمل را در دست داشته باشد و البته برای رسیدن به هدفمان معتقد به این نیستیم که هدف، وسیله را توجیح می‌کند.

او درباره جایگاه آیت‌الله رئیسی گفت: جایگاه آیت‌الله رئیسی نزد رهبر انقلاب همانند جایگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نزد امام خمینی(ره) است. آیت‌الله رئیسی شخصیت بالایی دارد و به همین خاطر هیچ‌گاه نمی‌توان از او انتظار داشت که به قیمت پیروزی در انتخابات، بی‌اخلاقی کند یا ادعاهای بی‌پایه‌واساس را مطرح سازد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied