شمانیوز
شما نیوز

زاکانی به نفع آیت الله رئیسی کنار کشید؟

شایعاتی در فضای مجازی پخش شده است که زاکانی در جمع مردم قم به نفع آیت الله رئیسی از انتخابات کناره گیری کرده است.این خبر تاکنون توسط ستاد علیرضا زاکانى اعلام نشده است.

به گزارش شمانیوز: شایعاتی در فضای مجازی پخش شده است که زاکانی در جمع مردم قم به نفع آیت الله رئیسی از انتخابات کناره گیری کرده است. درحالی که در رسانه های مجازی ابراهیم رئیسی شایعه شده بود، علیرضا زاکانی در تپه نورالشهداء به سود نامزد شورای ائتلاف انصراف داد این خبر تکذیب شد.

 

 

1b2ba618-2492-45d9-8f0a-3710eaa5dd8a

 

درحالی که در رسانه های مجازی ابراهیم رئیسی شایعه شده بود، علیرضا زاکانی در تپه نورالشهداء به سود نامزد شورای ائتلاف انصراف داد، این خبر تکذیب شد.

مالک شریعتی سخنگوی ستاد انتخابات علیرضا زاکانی این شایعه را تکذیب کرد و از ادامه فعالیت های ستاد در مسیر انتخابات ۱۴۰۰ سخن گفت.

این درحالی است که دوشنبه شب زاکانی خواهان اجماع در میان گزینه های اصولگرا برای انتخابات روز ۲۸ خرداد شده بود.

جمله ای که باعث شد بسیاری از رسانه ها از انصراف احتمالی او و چند گزینه دیگر به سود سید ابراهیم رئیسی خبر دهند.

 

 

تکمیلی:

تکذیب انصراف زاکانی از انتخابات

مالک شریعتی در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی درباره انصراف زاکانی به نفع ابراهیم رییسی دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سفر به کاشان گفت: من در سفر قم و کاشان همراه دکتر زاکانی بودم و ایشان چنین چیزی را اعلام نکردند.

وی ادامه داد: ستاد آقای زاکانی کناره‌گیری ایشان را تکذیب می‌کند و هیچ خبری مبنی بر کناره‌گیری اعلام نشده است.

همچنین حبیب ترکاشوند مسوول رسانه‌ای ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نیز در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: « از ساعتی پیش در فضای مجازی شایعه کرده‌اند که دکتر ⁧‫زاکانی‬⁩ در کاشان از کاندیداتوری انصراف داده است. این خبر کذب بوده و صحت ندارد.»

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied