شمانیوز
شما نیوز

دکترمحمودعیدی:

باید جایگاه پرسنل شهرداری تهران تثبیت وارتقا یابد

یکی ازنامزدهای مورد تایید جمعی ازمتخصصین وپرسنل شهرداری تهران برای ششمین دوره شورای شهرتهران برحفظ کرامت شخصی وتثبیت جایگاه شغلی آن هاتاکیدکرد.

دکتر محمود عیدی درگفت و گو با خبرنگار ما افزود :پرسنل شهرداری تهران درطول ادوار مختلف به حق وحقوق واقعی شان نرسیده اند و بهمین خاطر ایجاد امنیت شغلی برای آن ها و خانواده هایشان یکی ازاصلی ترین برنامه های اولویت دار اینجانب می باشد.

این نامزد شورای شهرتهران بابیان این نکته که پرسنل شهرداری تهران درخط مقدم اقدامات اجرایی وتوسعه گرایانه دراین شهر قراردارند افرود: اگر بخواهیم برنامه های مصوب درشهر بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا درآید لازم است که درص درضایت شغلی آنان درحد بسیار زیادی تامین شود تا آن ها دغدغه های مایوس کننده نداشته باشند.

دکترمحمود عیدی گفت:ازآنجاکه اینجانب درلیست "خشت"که جمعی ازمتخصصان کاربلد شهرداری تهران قراردارم این نوید را به همه شهروندان عزیز وآحاد همکاران خودم در شهرداری تهران عرض میکنم که هدف ما استقرار برنامه محوری در اجرا بجای سیاست زدگی می باشد وتلاش داریم همه مسائل و مشکلات شهر تهران را از یک نگاه تخصصی و کارشناسی بررسی و اجرایی کنیم.

عیدی بابیان این نکته که شخصا به مسائل ومشکلات عدیده تهران بدور از مسائل سیاسی وجناحی می نگرم ،خاطرنشان ساخت در امور توسعه ای گرایش به سیاست وسیاست بازی یک آفت بزرگ با خسارات های جبران ناپذیر است و لذا اجازه نخواهیم داد سرمایه های شهر و شهروندان در این فضای غبارآلود و غیرشفاف از بین برود.

دکترمحمود عیدی درخاتمه از همه شهروندان خواست که روزجمعه ۲۸خرداد بامشارکت همه جانبه خود فضا را برای راه یافتن نخبگان و متخصصین شهری به شورای ششم تهران هموار کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied