شمانیوز
شما نیوز

حجت‌الاسلام تقوی در گفتگو با شمانیوز:

کشور با انتخابات اداره می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید بدانند کشور ما با انتخابات اداره می‌شود و همه مدیران کشور یا به صورت مستقیم یا به صورت غیرمستقیم توسط منتخبان مردم انتخاب می‌شوند.

حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، اظهار داشت: مشارکت حداکثری پیام‌های متفاوتی در داخل و خارج از کشور در پی دارد. وقتی مردم با ذوق و شوق فراوان پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند، اقتدار و عزت ملت ایران به نمایش می‌گذارد؛ یعنی نشان می‌دهد هرچقدر حضور مردم پای صندوق‌ها بیشتر باشد، دلبستگی‌‌هایشان نسبت به نظام ناگسستنی است.

وی گفت: حضور حداکثری در انتخابات بر اقتدار نظام می‌افزاید و از یک جهت علاقه‌مندی مردم را نسبت به سرنوشتشان به اثبات می‌رساند تا با انتخاب یک رئیس جمهور مردمی و قوی، آینده چهار ساله کشور را تضمین کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و مشارکت حداکثری برای رئیس جمهور آینده دلگرم‌کننده خواهد بود.

تقوی افزود: انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت ایران است و تحلیلگران بین‌المللی ملت ایران را از طریق همین آزمون ارزیابی می‌کنند. وقتی مشارکت حداکثری رقم بخورد، مقبولیت عمومی یک رئیس جمهور و از همه مهمتر مقبولیت نظام را اثبات می‌کند و باعث می‌شود اگر دشمن برنامه‌ای علیه جمهوری اسلامی در سر دارد، در اجرای آن تجدید نظر کند.

او گفت: حضور حداکثری بیش از آنکه برای نظام مفید باشد، برای امنیت ملی مفید و مؤثر است. مردم باید بدانند کشور ما با انتخابات اداره می‌شود و همه مدیران کشور یا به صورت مستقیم یا به صورت غیرمستقیم توسط منتخبان مردم انتخاب می‌شوند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied