`
شمانیوز
شما نیوز

نماینده مجلس:

مسموم کردن دانش آموزان استمرار جنگ ترکیبی دشمنان است

نماینده مردم شبستر در مجلس با محکوم کردن اقدام ضد انسانی علیه دانش آموزان، گفت: ماجرای مسموم کردن دانش آموزان برخی مدارس کشور، توطئه دشمن و در راستای استمرار جنگ ترکیبی معاندان و بدخواهان ملت بزرگ ایران بوده و یقینا عاملان آن شناسایی و مجازات خواهند شد.

مسموم کردن دانش آموزان استمرار جنگ ترکیبی دشمنان است

به گزاش شمانیوز و به نقل از سراج24؛ جعفر راستی نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون انقلاب در گفتگو با خبرنگار سراج24؛ با اشاره به اینکه ماجرای مسمومیت دانش آموزان در برخی شهرها استمرار فتنه دشمن و جنگ ترکیبی علیه انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: در طول بیش از چهار دهه گذشته از عمر شریف انقلاب اسلامی، همواره مورد تهاجم و دسیسه ها و توطئه های دشمنان بوده و هستیم و لذا اقدامات صورت گرفته معاندان و بدخواهان علیه آرمان های والای جمهوری اسلامی دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: ملت فهیم ایران در مقاطع مختلف انقلاب و در همه عرصه ها همواره در صحنه بوده اند و این حضور هوشمندانه و همراه با بصیرت آنان توطئه ها و دخالت های نظامی، سیاسی، فرهنگی و سایر حوزه ها را همیشه خنثی و بی اثر نموده و شکست های مفتضحانه ای برای جبهه استکبار رقم زده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه هدف دشمن از طراحی جنگ ترکیبی ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم است، تصریح کرد: دشمن تصور داشت با آتش زدن چند سطل زباله و حضور میدانی عده ای قلیل در خیابان ها می تواند به اهداف شوم و پلید خود دست یابد اما به فضل الهی و هوشیاری ملت فهیم ایران، توطئه دشمن خنثی شد و آنها همچون گذشته متحمل شکست سنگینی شدند.

نماینده مردم شبستر در مجلس با محکوم کردن اقدام مذبوحانه دشمن در ایجاد مسمومیت بین دانش آموزان معصوم مدارس، گفت: مراجع ذیصلاح و نهادهای امنیتی موضوع را با جدیت دنبال کرده و قطعا به زودی نتایج به اطلاع مردم خواهد رسید؛ البته رسانه ها نیز باید با هوشمندی و دقت موضوع را پیگیری نمایند. ما از دشمن چیزی جز دشمنی انتظار نداریم چراکه آنها همیشه سعی در ضربه زدن به ملت ایران بوده اند اما به لطف خدای متعال و رهبری حکیمانه امام خامنه ای(مدظله العالی) و حضور همیشگی مردم در صحنه های دفاع از ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی، توطئه های دشمن خنثی شده و این دسیسه و اقدام ضد بشری و توطئه اخیر آنها نیز قطعا با شکست مواجه خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها