شمانیوز
شما نیوز

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس :

انتقام حادثه تروریستی کرمان، اضمحلال صهیونیست است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با مجلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست.

انتقام حادثه تروریستی کرمان، اضمحلال صهیونیست است

به گزارش شمانیوز و به نقل از سراج24؛ حسینعلی حاجی دلیگانی ، پیرامون اقدام تروریستی امروز در کرمان اظهار داشت: شکستی که داعش در دهه اخیر از ایران اسلامی، شهید سلیمانی و دیگر شهدای مدافع حرم خورده بود و شکستی که اخیرا رژیم صهیونیستی از حماس و گروه مقاومت در غزه متحمل شد و همه کینه هایی دشمنان که از انقلاب تاکنون داشتند باعث شده است که دست به انتقام گیری بزنند.

وی ادامه داد: این انتقام گیری از ملت ایران به منظور برخورد با کسانی است که در اطاعت از رهبری، رهرو شهدا از جمله شهید سردار قاسم سلیمانی هستند و با بصیرت  همچنان در مسیر شهدا قرار دارند و به راه آنان ادامه می دهند، طراحی شده بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات متعدد اسرائیل و آمریکا، تصریح کرد: اسرائیل و آمریکا همه کینه ها را جمع کرده و از مردم بی گناه و بی سلاحی که برای بزرگداشت شهید سلیمانی جمع شده بودند، اینطور انتقام گرفتند.

وی تاکید کرد: قطعا درس شکننده ای به آنها خواهیم داد و ملت ایران بدانند که مجلس انقلابی و دولتی که هماهنگ با محلس است از مردم پشتیبانی خواهیم کرد و نیروهای مسلح و امنیتی هم قوی تر از قبل دشمن را ردیابی می کنند و انتقام سختی از آنان می گیریم و انتقام سخت چیزی جز اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیستی در منطقه و شکست آمریکا نیست.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied