شمانیوز
شما نیوز

دبیرکل حزب رفاه:

«شهید جمهور» با روی خوش نقدها را می‌پذیرفت

«شهید جمهور» با روی خوش نقدها را می‌پذیرفت

دبیرکل حزب رفاه ملت ایران با اشاره به اینکه شهید جمهور با روی خوش نقدها را می‌پذیرفت، گفت: برخی از رؤسای جمهور خیلی انتقاد پذیر نبودند و تاب و تحمل نقد را نداشتند اما آیت‌الله رئیسی نقد پذیر بود و انتقادات بر روی مسائل نیز اثرگذار بود.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سراج24، با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده معزز این شهدا، اظهار داشت: شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان یک حادثه غیر مترقبه و غیرقابل انتظاری بود که اتفاق افتاد، امید است دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری برای کشور نباشیم.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه شهید رئیسی تجربیات مختلفی را در عرصه‌های اجرایی، قضایی و سیاسی کشور داشت، نقدپذیری یکی از اصلی‌ترین درس‌هایی است که از این تجارب گرفته بود. ایشان تمام انتقادات حضوری، مکتوب و ... را می‌شنید و می‌پذیرفت که این ویژگی به کشورداری کمک می‌کرد.

دبیرکل حزب رفاه ملت ایران با اشاره به اینکه شهید جمهور با روی خوش انتقادها را می‌پذیرفت، افزود: برخی از رؤسای جمهور خیلی انتقاد پذیر نبودند و تاب و تحمل نقد را نداشتند اما آیت‌الله رئیسی به خوبی نقدها را می‌پذیرفت. نقدها تنها شنیده نمی‌شدند بلکه بر روی مسائل نیز اثرگذار بود.

نعمتی مطرح کرد: با توجه به گرفتاری‌هایی که در کشور وجود دارد، جمهوری اسلامی ایران نیاز دارد نفر اول اجرایی کشور در بین مردم باشد، چرا که این حضور آلامی بر دردهای مردم است، حتی اگر بسیاری از مشکلات حل نشود. شهید رئیسی حضور فعال در بین مردم داشت و به استان‌ها و شهرستان‌های مختلف سفر می‌کرد که این از ویژگی بارز شخصیتی ایشان بود. 

نماینده سابق مجلس دهم گفت: شهید رئیسی پیگیر پروژه‌های مختلف بود، پیگیری‌هایی که به نتیجه می‌رسیدند. بخش عمده برخی از پروژه‌ها در دولت‌های مختلف انجام شده بود اما در انتهای کار متوقف می‌شدند و به نتیجه نمی‌رسید تا مردم بهره‌مند شوند اما آیت الله رئیسی با پیگیری‌های مجدانه کار را به اتمام می‌رساند. 

وی بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران مصیبت‌ها و مصائب فراوانی را دیده است اما کلام مقام معظم رهبری خطاب به مردم که نگران نباشید نتیجه تجربیات ایشان در طی این سال‌ها است. در زمانی که حضرت امام، ارتحال پیدا کردند بسیاری از مردم در اوج نگرانی بودند ولی با تدابیر درست و همدلی مردم اتفاقی نیفتاد. 

نعمتی در پایان خاطرنشان کرد: تحمل این داغ سخت است اما امیدواریم دیگر از این اتفاقات در کشور نیفتد. ملت ایران مردم خوبی هستند، با تمام مشقت‌ها همیشه در صحنه حضور دارند، در مراسم شهدای خدمت، همه اقشار از استاد دانشگاه تا کشاورز و ... همه حضور داشتند، می‌بینیم که مردم همیشه هستند، امید است ما نیز به عنوان خادمان این کشور بتوانیم به این مردم لایق، خدمت کنیم.

سراج

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی