شمانیوز
شما نیوز

جنایت رفح نشانگر عطش نتانیاهو برای خونریزی است

جنایت رفح نشانگر عطش نتانیاهو برای خونریزی است

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» تاکید کرد جنایت رفح نشانگر عطش نتانیاهو برای خونریزی و انتقام گیری است.

به گزارش شمانیوز؛ عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» تاکید کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ارتش این رژیم به خاطر شکست ها و خسارت هایی که از سوی دلیرمردان مقاومت متحمل شده اند و همچنین به خاطر انزوای بین المللی و موج خشم روزافزون جهانی از جنایت های این رژیم در حالتی از اضطراب و تشنگی به خونریزی و قتل و انتقام جویی به سر می برند.

عزت الرشق طی اظهاراتی خاطر نشان کرد که «برای جهانیان آشکار شده است که تصمیم رژیم صهیونیستی، کشتار مستقیم و عمدی بیشترین تعداد ممکن از شهروندان فلسطینی در رفح و سراسر نوار غزه است.»

وی افزود: زنان و کودکان و سالخوردگان اهداف مستقیم ارتش صهیونیستی و موشک های آمریکایی هستند که مدعی است «بسیار دقیق» اهداف مورد نظر را هدف قرار می دهند.

نتانیاهو نمی‌خواهد به هیچ توافقی دست یابد

رئیس دفتر روابط ملی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که رژیم صهیونیستی دولتی سرکش و خارج از قوانین بین‌المللی است و تلاش این رژیم برای توجیه کشتارها و قتل عام آوارگان در رفح شکست خورده و جهان را فریب نخواهد داد.

حسام بدران افزود که نتانیاهو همچنان در حال دروغگویی است و ما چیز تازه‌ای در مورد ازسرگیری مذاکرات دریافت نکرده‌ایم.

بدران اشاره کرد که صحبت‌های نتانیاهو در مورد مذاکرات، تلاشی برای خرید زمان بیشتر جهت ارتکاب جنایات بیشتر علیه ملت فلسطین است.

وی تصریح کرد که نتانیاهو نمی‌خواهد به هیچ توافقی دست یابد.

بدران تاکید کرد که توقف کامل جنگ و بازگشت آوارگان به محل زندگی خود بارزترین خطوط قرمز ما است که برای دست‌یابی به توافق از آن کوتاه نخواهیم آمد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی