شمانیوز
شما نیوز

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس :

اجماع نامزدهای جبهه انقلاب از نان شب هم واجب‌تر است

اجماع نامزدهای جبهه انقلاب از نان شب هم واجب‌تر است

نماینده مردم کرمانشاه گفت: اجماع میان نامزدهای جبهه انقلاب از نان شب هم واجب‌تر است. اجماع انقلابی‌ها منجر به حفظ انقلاب و این مسیر خواهد شد در غیر این صورت باید چند سال خون دل خورد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از سراج24؛ سید جواد حسینی‌کیا، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ویژگی‌های نامزد اصلح ریاست جمهوری را برشمرد و گفت: ولایت‌مداری شاخص کلیدی یک نامزد اصلح است. این فرد باید یک توانمندی از خود در زمینه اجرا داشته باشد و همچنین یک برنامه روشنی برای آینده کشور به خصوص در حوزه معیشت و مدیریت تورم و نقدینگی ارائه کند.

وی در ادامه افزود: نامزد اصلح باید بتواند مسیر شهید خدمت، شهید رئیسی، را جلو ببرد و جهادی کار کند.

نماینده مردم کرمانشاه مواضع نامزد اصلح در موضوع سیاست خارجی را مهم دانست و توضیح داد: نامزد اصلح در سیاست خارجی نباید همه مسائل را به چند کشور گره بزند و باید از امکانات کشور استفاده کند تا بتواند ایران را با راهبردی مناسب جلو ببرد.

حسینی‌کیا بر اهمیت اجماع میان نامزدهای جبهه انقلاب تاکید و خاطر نشان کرد: اجماع میان نامزدهای جبهه انقلاب از نان شب هم واجب‌تر است. اجماع انقلابی‌ها منجر به حفظ انقلاب و این مسیر خواهد شد در غیر این صورت باید چند سال خون دل خورد. عدم وحدت، ظلم به جریان انقلاب است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی