شمانیوز
شما نیوز

پزشکیان

مولوی عبدالحمید خطاب به پزشکیان نامه سرگشاده داد+متن نامه

مولوی عبدالحمید خطاب به  پزشکیان نامه سرگشاده داد+متن نامه

مولوی عبدالحمید با صدور پیامی، پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در چهاردهمین دورۀ انتخابات ریاست‌جمهوری را به ایشان و ملت شریف ایران تبریک گفتند.

به گزارش شمانیوز: بعداز رئیس جمهور شدن پزشکیان خیلی ها این مهم را به پزشکیان تبریک گفتند که یکی از آنان مولوی عبدالحمید بود. 

مولوی عبدالحمید در این پیام «ایجاد تغییر و تحول اساسی» را مهمترین پیام «افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات» عنوان کردند و خطاب به رئیس دولت چهاردهم خاطرنشان ساختند: «با آغاز به کار دولت، در اولین فرصت، مردم ایران در انتظار پایبندی به عهد و میثاقی که با ملت بستید خواهند بود».

در بخشی از متن پیام مولوی عبدالحمید آمده است:

آقای پزشکیان!

مطمئن باشید که این ملت فهیم، حضرتعالی را در راه رسیدن به خواسته‌های بحق خود و تحقق آرمان‌های والای ملی تنها نخواهد گذاشت و در تمام عرصه‌ها از آن‌جناب حمایت خواهد کرد.

در پایان یادآور می‌شود که عهد و میثاق جنابعالی در پیگیری مطالبات بحق ملت ایران و آغاز تغییرات مورد نظر، از حافظه‌ی این ملت آگاه فراموش نخواهد شد و طبیعی‌ست با آغاز به کار دولت، در اولین فرصت، مردم ایران در انتظار پایبندی به عهد و میثاقی که با ملت بستید خواهند بود و روشن است تغافل و نادیده‌گرفتن این مهم از سوی تیم حضرتعالی، باری دیگر امیدها را به یاس، زبان‌ها را به نقد، و شور و شوق را به نارضایتی و سرخوردگی تبدیل خواهد کرد.

امیدوارم با توکل بر الله تعالی و توجه به مشکلات مردم خوب ایران موفق و مؤید باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی