شمانیوز
کد خبر : 908331

«‌دونالد ترامپ جونیور»‌ بزرگ‌ترین پسر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده، به عنوان سومین عضو خانواده «ترامپ» قصد دارد در دوران ریاست‌جمهوری پدرش کتاب منتشر کند.

به گزارش شمانیوز به نقل ازایسنا: «‌دونالد ترامپ جونیور»‌ بزرگ‌ترین پسر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده، به عنوان سومین عضو خانواده «ترامپ» قصد دارد در دوران ریاست‌جمهوری پدرش کتاب منتشر کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌ان ان، قرار است این کتاب پنجم نوامبر امسال هم‌زمان با کریسمس و یک سال زودتر از انتخابات سال ۲۰۲۰ منتشر شود.

این اولین کتاب به نویسندگی «دونالد ترامپ جونیور»‌ خواهد بود.

بر اساس این خبر و با توجه به توضیحات کتاب،‌ «ترامپ جونیور»‌ در این کتاب سعی دارد "تمامی‌ روش‌هایی را که جناح چپ برای بدنام کردن محافظه‌کاران به کار گرفت تا آن‌ها را از دید مردم دور کند" به نگارش درآورد.

 

«‌ترامپ جونیور» در این کتاب می‌نویسند که چطور تابستان‌های دوران کودکی‌اش را که در چک، زادگاه مادرش «ایوانا ‌ترامپ» سپری می‌کرد در شکل‌گیری بینش سیاسی‌اش نقش داشته است.

«دونالد ترامپ جونیور» روز دوشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: "این کتابی است که بلندپایه‌های چپگرا نمی‌خواهند آن را مطالعه کنید!»‌

«ایوانکا ترامپ»‌ دختر «‌دونالد ترامپ» کتاب خود را با عنوان «‌زنانی که کار می‌کنند» در ماه می سال ۲۰۱۷ روانه بازار کرد.

کتابی از «‌ایوانا ترامپ» همسر سابق «‌دونالد ترامپ» و مادر «ایوانکا ترامپ»،‌ «دونالد ترامپ جونیور»‌ و «اریک ترامپ» نیز در اکتبر همان سال به چاپ رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


تسلیت