کد خبر : 886817

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، در ادامه تلاش‌های مذبوحانه قبلی خود بار دیگر با انتشار یک ویدئو در صدد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان کشورمان برآمد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چند ماه پس از آنکه در یک ویدئوی عوام‌فریبانه به مردم ایران برای حل مشکل کم‌آبی پیشنهاد کمک داد، در آستانه چهل سالگی انقلاب با انتشار یک ویدئوی جدید بار دیگر در صدد ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان کشورمان برآمد.
وی در این ویدئوی دو دقیقه‌ای در ادامه تلاش‌های مذبوحانه قبلی خود برای فاصله انداختن بین مردم و حاکمیت ادعا کرده که پیش از انقلاب اسلامی کارشناسان اسرائیلی در زمینه‌های مختلف از جمله احداث برخی زیرساخت‌ها و مقابله با بلایای طبیعی به ایران کمک می‌کردند تا در نهایت اینگونه القا کند که دولت ایران پس از انقلاب به دلیل "ضدیت با اسرائیل" مانعِ ادامه روند توسعه کشور شده است!
نتانیاهو به مقامات ایران: پول برجام را چه کردید؟! افزون بر این، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که خود بیشترین نقش را در اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه مردم ایران داشته است، در بخش دیگری از این ویدئو با تکرار آنچه تاکنون بار‌ها از زبان مقامات دولت آمریکا شنیده شده، ادعا می‌کند که دولت ایران پول حاصل از برجام (اشاره به درآمد‌های نفتی) را برای توسعه کشور هزینه نکرده است.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید