کد خبر : 892187

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: متهم زن حادثه تروریستی جاده زاهدان-خاش با قرار وثیقه آزاد شد،

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با بیان اینکه متهم زن حادثه تروریستی جاده زاهدان-خاش با قرار وثیقه آزاد شد، گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر سران طوایف سیستان و بلوچستان از سپاه پاسداران مبنی بر بهره‌مندی از رافت اسلامی و حفظ مقام مادر، این متهم روز گذشته آزاد شده است.
جزئیات حادثه تروریستی در جاده زاهدان
به گزارش روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام علی موحدی راد افزود: تحقیقات از این زن به اتمام رسیده است و این متهم با قرار وثیقه آزاد شد.
وی تاکید کرد: گروهک‌های تروریستی از پوشش بانوان و کودکان برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده می‌کنند و در صورت تکرار این اعمال، رافت اسلامی شامل حال آنان نخواهد شد و به شدت مجازات خواهند شد.
به گفته دادستان عمومی و انقلاب زاهدان، در حال حاضر ۸ متهم با قرار بازداشت موقت و برای تکمیل تحقیقات در زندان و در اختیار ماموران امنیتی هستند.
تروریست‌های تکفیری شامگاه چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه یک دستگاه اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه را که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه، عازم موطن خود بودند، در جاده خاش - زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند که منجر به شهادت ۲۷ نفر از این رزمندگان شد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید