شمانیوز
شما نیوز

زیرو زمزم در نمایشگاه اگروفود رونمایی شد

معرفی یک نوشابه رژیمی واقعی توسط زمزم

معرفی یک نوشابه رژیمی واقعی توسط زمزم

جدیدترین محصول زمزم ایران، در نمایشگاه ایران‌آگروفود۱۴۰۳ رونمایی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی زمزم ایران، محصول جدید با نام «زیرو زمزم» نخستین نوشابه واقعی رژیمی و بدون اسپارتام تولید شده در بازار ایران است که علاوه بر حذف قند طبیعی و رساندن درصد کالری به صفر، بدون استفاده از شیرین کننده مضر اسپارتام، به یک محصول سلامت محور تبدیل شده است.

بر پایه این گزارش، در مراسم رونمایی این محصول که به زودی وارد بازار مصرف خواهد شد، از برنامه‌ریزی بلندمدت زمزم در راستای تکمیل سبد محصولات و نیاز بازار یاد شد. تولید محصول سلامت محور، هدف اصلی زیرو زمزم برای عرضه به بازاراست. براساس تحقیقات علمی، سرطان‌زائی شیرین کننده آسپارتام اثبات شده و از این رو، زمزم در فرمولاسیون "زیرو زمزم" به هیچ عنوان از این شیرین‌کننده استفاده نکرده و از شیرین کننده‌های جایگزین مانند سوکرالوز و آسه سولفات پتاسیم که هیچ گونه عوارض جانبی برای مصرف کننده نداشته و پایه هیدروکربنی دارند، استفاده کرده است.

گفتنی است، زمزم با توجه به ذائقه مصرف‌ کنندگان، پیش از رونمایی از این محصول، تست‌های میدانی مختلفی را انجام داده که در بیشتر این تست‌ها، "زیرو زمزم" در‌مقایسه با محصول مشابه شرکت‌های رقیب در رتبه اول قرار گرفته است. این نوشابه با شعار "نخستین نوشابه رژیمی واقعی" رونمایی و با طعم‌های کولا و پرتقالی به زودی به بازار عرضه می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی