شمانیوز
شما نیوز

از بدو تاسیس تاکنون در صبانور به ثبت رسید

بالاترین رکوردهای تولید و فروش کنسانتره در اردیبهشت‌ ۱۴۰۳

بالاترین رکوردهای تولید و فروش کنسانتره در اردیبهشت‌ ۱۴۰۳

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور در دومین ماه از سال جهش تولید با مشارکت مردمی، موفق به ثبت بالاترین رکورد در تولیدات و فروش کنسانتره در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ نسبت به ماه مشابه در سال‌های گذشته از بدو تاسیس تاکنون شد.

به گزارش شمانیوز، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) با تولید ۱۴۵هزار و ۸۲۹تن کنسانتره و فروش ۱۱۴۳ هزار و ۶۷۵تن در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ توانست عنوان بالاترین رکوردهای تولید و فروش این محصول را در میان سال‌های گذشته از زمان آغاز فعالیت خود تا کنون را به دست بیاورد. 

میزان تولید گندله کنور در این ماه ۵۶ هزار و ۶۴۷تن و مقدار سنگ‌آهن دانه‌بندی تولید شده توسط صبانور ۲۸۳هزار و ۳۸۳ تن سنگ آهن در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می‌باشد. 

این شرکت با ثبت رکوردهای جدید در همه حوزه ها توانست رکورد تولید اردیبهشت‌ماه را از بدو تاسیس تاکنون تغییر دهد. رکوردهای تولید گندله این شرکت در اردیبهشت سال ۱۴۰۱ به میزان ۵۲ هزار و ۵۲۷ تن و کنسانتره به مقدار ۱۱۸ هزار و ۳۵۲ تن در ماه مشابه سال ۱۴۰۰ به ثبت رسیده بود. 

آخرین رکورد این شرکت در حوزه تولید و استخراج سنگ آهن در دومین ماه از سال‌ مربوط به سال ۱۴۰۱ با تولید ۲۳۲هزار و ۳۹۴ تن و استخراج ۳۷۲هزار و ۷۷۱تن بود. میزان استخراج سنگ آهن در اردیبهشت ماه امسال ۳۹۵ هزار و ۶۰۲ تن به ثبت رسیده است که یک رکورد قابل توجه به شمار می‌آید. 

در بخش فروش شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور نیز رکوردهای محصول کنسانتره را در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با ثبت عدد ۱۴۳هزار و ۶۷۵تن به دست آورد که این میزان در مقایسه با سال ۱۴۰۲ با تناژ ۱۱۰ هزار و ۸۸۸ تن، ۲۹.۵۷ درصد رشد نشان می‌دهد. 

رکوردهای تولید صبانور در ثبت آمار و ارقام ماهیانه خلاصه نشد، بلکه این شرکت در تولید روزانه محصول کنسانتره نیز توانست دو رکورد با تناژ تولیدی  ۳۳۲۲ و ۳۳۲۵تن در اردیبهشت ۱۴۰۳ به ثبت برساند.

 

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی