شمانیوز
شما نیوز

رکورد تولید روزانه و ماهانه فولاد اکسین

رکورد تولید روزانه و ماهانه فولاد اکسین

همزمان با میلاد امام رضا(ع) و در پانزدهمین سالگرد بهره‌‌‌برداری از شرکت فولاد اکسین خوزستان، پس از ۷ سال رکورد روزانه تولید این شرکت به دست توانمند جوانان جهادگر آن شکسته شد.

روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، فولاد‌مردان اکسین موفق شدند در راه اقتدا به شهدای خدمت، در طول یک ۲۴ ساعت با تولید ۵‌هزار و ۸۶ تن اسلب رکورد تولید روزانه جدیدی را در تاریخ این شرکت به ثبت برسانند. رکورد تولید روزانه ثبت شده توسط فولادمردان اکسینی در آخرین روز اردیبهشت ماه نیز،  حدود ۲۰۰ تن بالاتر از رکورد قبلی است که حدود ۷ سال قبل محقق شده بود. همچنین در فروردین ماه امسال شرکت اکسین توانست رکورد ماهانه تولید را با تولید بیش از ۸۳‌هزار تن بشکند و در راستای این رکوردشکنی در اردیبهشت ماه نیز رکورد جدیدی به ثبت رسید و تناژ نورد اسلب با افزایش حدود ۸۰۰ تنی به عدد ۸۳هزارو۸۵۵تن رسید. این در حالی است که این رکوردها با تمرکز بر محصولات استراتژیک و با ارزش افزوده بالا که سودآوری مطلوبی برای فولاد اکسین دارد،  همراه است.

گفتنی است؛ پیش از این و در فروردین ماه امسال،  فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت رکورد تاریخی بیشترین تناژ تولیدی شده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی