شمانیوز

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ روز شنبه بیست‌وسوم آذر 1398 از مجتمع کک‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان و مجتمع احیاء مستقیم و فولادسازی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان از مجتمع‌های هلدینگ میدکو و روند توسعه پروژه‌های فناپ در این دو مجتمع بازدید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از فناپ، جوانمردی در بازدید از مجتمع کک‌سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان، با مهندس محمدحسین اشرافی، مدیر این مجتمع دیدار کرد. در این دیدار علی‌ آدینه، مدیر دفتر کرمان فناپ؛ حجت‌الله بدرلو، مدیر پروژه استقرار حوزه زرند و مجتبی ابدالی، قائم‌مقام معاون پروژه‌های شرکت فناپ زیرساخت جوانمردی را همراهی کردند. اشرافی در این دیدار از استقرار و عملکرد محصول نرم‌افزاری MIDRP و انعطاف‌پذیری تیم پروژه ERP ابراز خرسندی کرده و بر لزوم پشتیبانی، ارتقا و توسعه محصول در آینده تاکید کرد.

 

مدیرعامل فناپ در ادامه و در بازدید از مجتمع احیاء مستقیم و فولادسازی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان نیز با مهندس روح‌الله عباس‌زاده، قائم‌مقام مدیر مجتمع این شرکت دیدار و گفتگو کرد. جوانمردی علاوه بر بازدید از دفتر فناپ در این کارخانه، با همکاران فناپی مستقر در این دفتر دیدار کرد.

 

مدیرعامل هلدینگ فناپ در جمع این همکاران پس از روایت چگونگی آغاز همکاری فناپ و میدکو، در سخنانی کوتاه گفت: «با گذشت پنج سال از آغاز این همکاری، جای خوشحالی است که با حمایت‌های جدی مدیران مجموعه میدکو، نتایج مثبت همکاری به‌تدریج آشکار شده است. با این وجود، هنوز راهی طولانی پیش رو داریم تا محصول مورد نظر آن‌طور که باید و شاید در قامت کارخانه‌ها، مجتمع‌ها، شرکت و هلدینگ بنشیند و نیازمندی های تمامی آن‌ها را پوشش دهد.»

 

وی ادامه داد: «استقرار اولیه قاعدتا نخستین گام‌ها برای هماهنگ‌سازی محصول با کارخانه است و محصولات را هرچه بیشتر مطابق نظر کارخانه سفارشی‌سازی کرده و به بهره‌برداری عملیاتی برسانیم، قاعدتا نتایج ابزار مدیریتی بیشتر به چشم خواهد آمد. همکاری با میدکو برای مجموعه ما تجربه گرانقدری است، چرا که از دل مجموعه‌هایی مانند بانک‌ها وارد عملیات کارخانه‌ای و تولیدی شده‌ایم؛ تجربه ای که نگاه ما به تولید نرم‌افزارهای این صنعت را متحول کرده است. نگاه همکاران ما در مجموعه فناپ به اظهارنظرهای شما نه یک انتقاد صرف، بلکه مبتنی بر آن بوده که این نظرات به متمایز کردن محصول کمک می‌کند.»

 

جوانمردی در بخش سوم این سفر، از دفتر فناپ‌سافت در کرمان ‌بازدید کرد و علاوه بر دیدار با مدیران و همکاران فناپ‌سافت در این شهر به بررسی پیشرفت پروژه میدآرپی در شرکت میدکو پرداخت.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه