شمانیوز

معاون دادستان کل کشور در بازدید از گروه سایپا:

معاون قضایی دادستان کل کشور در بازدید از شرکت سایپا و مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو این گروه، گفت: مدیریت و تفکر جهادی با محوریت رونق تولید و باور به جوانان با استعداد ایرانی، فکر و اندیشه حاکم بر گروه سایپا است.

به گزارش شمانیوز به نقل از سایپانیوز، سعید عمرانی افزود: آنچه امروز دیدیم، یعنی تکیه گروه خودروسازی سایپا بر دانش و توانایی جوانان و استعدادهای موجود در کشور در حوزه تحقیقات و طراحی محصولات جدید، رویکردی تحول‌آفرین است که من به آن افتخار می‌کنم.

به گفته وی همت مدیران جهادی سایپا به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه این خودروساز، پیروی از تاکید مقام معظم رهبری و تکیه بر دانش و توانایی جوانان و انجام اقدامات جهادی است که زمینه‌ساز حرکت در مسیر افزایش تولید و رضایت مردمی خواهد بود.

این عضو قرارگاه رونق تولید با بیان این‌که برنامه توسعه محصولات سایپا برای سال آینده، رونق تولید را محقق می‌کند، ادامه داد: سایپا با تولید محصولات جدید خود می‌تواند با بهترین برندهای بین‌المللی در بازار رقابت کند.

معاون قضایی دادستان کل کشور در ادامه افزود: اراده مدیران سایپا بر حل و فصل مشکلات این خودروساز و افزایش رضایت مشتریان و سایر ذینفعان است.

وی تأکید کرد: نگرانی‌های زیادی درخصوص فعالیت صنعت خودرو کشور وجود داشت اما مدیران گروه سایپا با اقدامات زیربنایی و تلاش جدی برای حل و فصل اصولی مشکلات، تا حدودی آرامش و اطمینان خاطر را به اعضای قرارگاه رونق تولید بازگرداندند.

عمرانی اضافه کرد: با توجه به امکانات، توانمندی‌ها و برنامه‌های سایپا برای آینده صنعت خودرو، به مردم و مخاطبان این خودروساز اعلام می‌کنیم نگران آینده نباشند و مطمئن باشند با این برنامه‌های کنونی، سایپا رضایت همه مشتریان خود را جلب خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه