شمانیوز
شما نیوز

نشست شورای فرهنگ عمومی سیرجان به میزبانی شرکت گل گهر

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان عصر چهارشنبه اول اردیبهشت ماه به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور امام جمعه سیرجان، مدیرعامل شرکت گل‌گهر و جمع کثیری از مدیران مرتبط برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، امام جمعه سیرجان در این نشست با اشاره به فضایل ماه مبارک اظهار کرد: ماه مبارک رمضان ماه رحمت، برکت و معرفت است و همه می‌توانند از فضایل این ماه خصوصا شب‌های قدر بهره‌مند شوند. با تلاوت قرآن، تدبیر و عمل به قرآن در این ماه به فیض برسند.

2e99135a-2a55-4b25-843d-4a708db77945

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به تعیین و تدوین دوازده موضوع در این شورا حول محور فرهنگ و فرهنگ‌سازی برای سال جدید و تقدیر از حمایت‌های مستمر شرکت گل‌گهر، اعلام داشت: امیدواریم در سال جدید در شورای فرهنگ عمومی مصوباتی بگذرایم که با عملی‌شدن آنها تاثیرات معنوی و فرهنگی خوبی در شهرستان شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر هم در این جلسه ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: هماهنگی شرکت با شهرستان را در دستور کار گل گهر می‌دانیم و این مهم را همواره به مدیران شرکت توصیه کرده ام. تصمیمات شورای فرهنگ عمومی مدنظر حمایت‌ها و کمک‌های شرکت گل‌گهر خواهد بود.

مهندس ایمان عتیقی به دوازده موضوع تدوین شده در دستور کار سال جدید شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشاره کرد و افزود: در بسیاری از این موضوعات شرکت گل‌گهر می‌تواند مشارکت کرده و در راستای تحقق آنها برنامه داشته باشد.

 وی ادامه داد: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی جدای از اقدامات قبلی، در حال تدوین سند چشم انداز سه ساله مسئولیت‌های اجتماعی برای گل‌گهر هستیم که مسلما در این راستا اقدامات خوبی در چندماه آتی  انجام خواهد گرفت.

b4c87a60-ddf0-41f2-8049-64950f0c235f

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied