شمانیوز

تلاشگران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با کسب رکورد تولید ۴۲۲۶۶۹ تن گندله در فروردین ماه، از بالاترین رکورد تولید خود خبر دادند.

به گزارش شمانیوز دکتر علی امرایی، مدیرعامل فولاد سنگان با اعلام این خبر اعلام کرد: در اولین ماه از آغاز سال ۱۴۰۰ و در راستای عیینیت بخشی و لبیک به فرمان رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تلاشگران فولاد سنگان موفق به کسب رکورد جدید تولید گندله در فروردین ماه شدند.

 مدیرعامل فولاد سنگان با اشاره به کسب بالاترین رکورد تولید ماهیانه گندله افزود:با عنایت به الطاف بی کران الهی و تلاش بی وقفه کلیه همکاران بنده در فولاد سنگان و در فضای روح بخش ماه میهمانی خدا، کسب این رکورد در حالی حاصل شد که برای نخستین بار،  بالاترین میزان تولید ماهیانه گندله در این شرکت محقق گردیده است.

وی افزود: خوشبختانه نگاه ویژه به تولید مستمر با هدف مانع زدایی از آغاز سال در این شرکت جاری و ساری بوده و با تمامی همکاران غیرتمندمان در فولاد سنگان، هم قسم شده ایم تا با سعی وافر، گره ای از مشکلات صنعت را در این سال برطرف نموده تا فولاد سنگان به عنوان یکی از شرکت های گروه فولاد مبارکه در کشور، طلایه دار رشد و توسعه صنعتی باشد.

امرایی برنامه ریزی منسجم و با ضابطه  را مهمترین ویژگی فولاد سنگان در نیل به اهداف تولیدی دانست و ابراز داشت:فرهنگ متعالی منبعث از پشتکار، از ویژگی های منحصر به فرد همکاران ما در این شرکت است و طبق برنامه ریزی های  بعمل آمده، انشالله با همت والایی  که در بین کارکنان فولاد سنگان سراغ داریم، به لطف پروردگار، علی رغم مشکلات موجود در کشور، شاهد تولید گندله با حداکثر  ظرفیت در سال ۱۴۰۰ باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied