شمانیوز
شما نیوز

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد ارفع بمناسبت عید فطر

به گزارش شمانیوز:پیام تبریک علی محمدی مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع به شرح زیر است:

بنام خداوند بخشنده مهربان

عید سعید فطر،عید عرفان و آزادگی و امن ترین و گشاده ترین راه های رسیدن به آسمان معنویت است.

چنانچه در دعای قنوت نماز عید فطر وارد شده استو میخوانیم:

)جَعَلتَهُ لِلمُسلِمینَ عیدا، وَلِمُحَمَدِ صلّی اهلل علیهِ وَ آلِه ذُخرًا و شَرَفاً و کرامتًا وَ مَزیدا( )

روز عید فطر ( ذخیره است برای وجود مقدّس نبیّ مکرّم،یعنی برای اسالم و جامعه ی اسالمی و مایه ی شرافت،کرامت و افزایش نور و بهاء معنوی قرار گرفت. عید فطر روزی است که خداوند آن را از میان دیگر روزها برگزیده است و ویژه هدیه بخشیدن به بندگان خویش ساخته و اجازه داد است تا در این روز همه به گرد او درآیند و بر سفره ی کرم او بنشینند و چشم امید به درگاه او بدوزند و از خطاهای خویش پوزش بخواهند،نیازهای خود را نزد او بیاورند و آرزوهایشان را از او بخواهند.

فرارسیدن عید سعید فطر را محضر همگان به ویژه همکاران شریف و ساعی ام در خانواده ی ارفع تبریک و تهنیت عرض می نمایم. با آرزوی از بین رفتن درد و رنج مردم،به ویژه آزادی قدس شریف و ملت مظلومش که تحت ستم ظالمان خونخوار جهان قرار دارند. همچنین رفع مشکالت دردمندان و دفع بالی ویروس منحوس کرونا را از خداوند متعال درخواست می نمایم.

انَّمَا هُوَ عِید لِمَن قَبِلَ اللّهَ صِیَامَهُ ، وَ شَکَرَ قِیَامَهُ،وَ کُلُّ یَوم لَا یُعصَی اللّهَ فِیهِ فَهُوَ عِید این عید است برای کسی که خداوند روزه اش را قبول و نمازش را سپاس نهاده و هر روزی که خداوند در آن نافرمانی نشود روز عید است .

علی محمدی

 

 

منبع:روابط عمومی فولاد ارفع

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied