شمانیوز
شما نیوز

ورود وزیر صمت به شهرستان دماوند

وزیر صمت در ادامه سفرهای کاری خود، امروز شنبه به شهرستان دماوند سفر کرد و در بدو ورود به این شهرستان، مورد استقبال مسئولان شهرستان دماوند و نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس قرار گرفت.

به گزارش شمانیوز و به نقل از شاتا، واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های دماوند 2( ناحیه صنعتی آئینه ورزان) و فیروزکوه میزبان وزیر صمت خواهند بود.

علیرضا رزم حسینی و هیئت همراه از چند طرح صنعتی در شهرستان های دماوند و فیروز کوه امروز ۲۵ اردیبهشت۱۴۰۰ بازدید می نمایند.

در برنامه‌های وزیر صمت، بازدید از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی دماوند2(ناحیه صنعتی آئینه ورزان)، کلنگ زنی پست برق شهرک صنعتی دماوند2، بازدید از واحدهای صنعتی رادین صنعت رایان واقع در شهرک صنعتی دماوند2 و تکاب اتصال واقع در ناحیه صنعتی آئینه ورزان خواهد بود.

وی در ادامه این سفر یک روزه، واحدهای آمادپلیمر، الیک پارت، گروه صنعتی متال و یک تولید کننده مصنوعات پلاستیکی در شهرک صنعتی فیروزکوه را مورد بازدید قرار خواهد داد.

وزیر صمت قرار است در حاشیه سفر خود به شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، نشست کوتاهی نیز با برخی از صنعتگران و مدیران واحد‌های صنعتی داشته باشد.

جمعی از مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرماندار و امام جمعه دماوند، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی در این برنامه ها وزیر صمت را همراهی خواهند کرد.

رزم‌حسینی همچون دیگر سفرهای قبلی خود در چارچوب جلساتی که برگزار خواهد کرد تصمیمات مقتضی لازم را خارج از بروکراسی اداری برای رسیدگی به موضوعات مرتبط در همان جلسه اتخاذ خواهد کرد و مواردی که نیاز به پیگیری در مرکز را دارند، برای رسیدگی تا حصول نتیجه نهایی جمع بندی خواهند شد.

وی همچنین در جریان بازدیدهایی که از واحدهای تولیدی خواهد داشت از نزدیک در جریان مهم‌ترین موضوعات مرتبط با حوزه تولید قرار خواهد گرفت و در خصوص موضوعات مرتبط با تامین مواد اولیه و فرایندهای تولید تصمیمات و راهکارهای لازم را اتخاذ خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied