شمانیوز
شما نیوز

تقدیر از کارکنان نمونه اردیبهشت ماه «فولاد خراسان»

تقدیر از کارکنان نمونه اردیبهشت ماه «فولاد خراسان»دنیای معدن -در پی دستور مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و با هدف ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان پرتلاش عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان، برنامه ماهانه قدردانی از کارکنان نمونه با اعلام دومین گروه از کارکنان نمونه امسال اجرایی شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از بورس و بانک ، دومین فهرست کارکنان نمونه عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان، که با ارزیابی عملکرد ماه اردیبهشت حاصل شده است، امروز ۲۲ خردادماه از سوی معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت اعلام شد.

بر اساس این فهرست، آقایان: امیر باری (کارخانه گندله سازی)، علیرضا شیردل (کارخانه احیا مستقیم)، احسان سیدآبادی (مدیریت اتوماسیون و ابزار دقیق)، علی زردی (کارخانه نورد)، علی قدسی (کارخانه فولادسازی) و علی موذنی پناه (از شرکت پیمانکاری «گل فیروزه») به عنوان کارکنان نمونه شرکت در ماه گذشته برگزیده شده اند.

گفتنی است با دستور کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، فرایند ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت و انتخاب کارکنان نمونه تدوین و مقرر شده که بر اساس شاخص های اعلام شده هر ماه تعدادی از کسانی که حائز بیش ترین امتیاز در این فرایند هستند مورد قدردانی قرار گیرند.

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه همه ماهه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به کارکنان منتخب در دفتر مدیریت عالی شرکت، برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied