شمانیوز
شما نیوز

صنعتگران پیشگامان خط مقدم جنگ اقتصادی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن گفت: در شرایطی که کشور عزیزمان با شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار گرفته، صنعتگران و تولیدکنندگان به عنوان پیشگامان خط مقدم جنگ اقتصادی از تمام توان برای خنثی کردن این تحریم ها پای کار آمده اند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق افزود: صنعتگران این مرز و بوم با وجود تمام محدودیت و کمبودها ناشی از فشار اقتصادی آنانی که سال ها است چشم طمع به این مرز و بوم دوخته اند اجازه ندادند که روند تولید در کشورمان برای لحظه ای نیز متوقف شود.

وی اضافه کرد: به برکت همت و عزم جدی تولید کنندگان و صنعتگران داخلی بود که امروز ایران اسلامی توانسته نه تنها از سد تحریم های ناجوانمردانه عبور کند بلکه در بسیاری از بخش ها نیز به خودکفایی رسیدیم تا در منطقه و حتی دنیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

ثناگو مطلق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی خاطر نشان کرد: با هدف تحقق هر چه بیشتر منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای حمایت از تولید، پشتیبانی و مانع زدایی از صنعتگران و تولیدکنندگان به عنوان یکی از برنامه های مهم منطقه در حال اجرایی شدن است.

وی تصریح کرد: اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن به تمامی صنعتگران کشورمان، تمام توان خود  را برای حمایت از بخش تولید و صنعت کشور با هدف توسعه تولید داخلی و اشتغال زایی به کار بسته ایم تا سهم هر چند کوچک خود را در پیشرفت ایران عزیزمان ایفا کرده باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied