کد خبر : 889610

با حضور میلیونی مردم در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن ماه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شور و هیجانی خاصی داشت، تلاشگران ذوب آهن اصفهان همگام با دیگر اقشار ملت بزرگ ایران اسلامی ضمن حضور گسترده در این مراسم با شکوه در شهر‌های مختلف استان، با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نوشت:با حضور میلیونی مردم در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن ماه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شور و هیجانی خاصی داشت، تلاشگران ذوب آهن اصفهان همگام با دیگر اقشار ملت بزرگ ایران اسلامی ضمن حضور گسترده در این مراسم با شکوه در شهر‌های مختلف استان، با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.
به همین مناسبت جمعی از مسئولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان در حالی که لباس‌های کارگری بر تن داشتند، بعنوان طلایه داران خط اول جبهه صنعت با حضور مؤثر خود در آیین سالگرد جشن انقلاب اسلامی در مقابل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن واقع در خیابان شمس آبادی اصفهان گرد هم آمدند و به خیل عظیم امت حزب ا... و ولایت مدار پیوستند و در طول مسیر تا میدان امام، با شعار‌های مختلف، ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم جهانی و محکومیت جنایات آنها، آمادگی خود را برای هر گونه جانفشانی برای اسلام و دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند و همچنین با مشت‌های گره کرده اعلام کردند دست از تلاش و همت برای استقلال و سربلندی میهن اسلامیان و پاسداری از خون شهدا بر نخواهند داشت. شایان ذکر است روابط عمومی ذوب آهن و بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان همچون سال‌های گذشته با برپایی غرفه‌ای در میدان امام خمینی (ره)، محصولات فرهنگی خود را پیرامون جشن انقلاب اسلامی به بازدید کنندگان در مراسم عرضه نمودند. در حاشیه این راهپیمایی با شکوه با تعدادی از شرکت کنندگان گفتگویی داشتیم که در ادامه می‌خوانید: مهندس رسول بخشنده مدیر مهندسی نت راه و ساختمان: مردم با حضور پر رنگ خود در این روز نشان دادن که همچنان پای انقلاب و خون شهدا هستند و ما همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستیم و استکبار جهانی بداند ما تا آخر پای انقلابمان ایستاده ایم؛ و حضور پر رنگ همکاران ذوب آهنی همانند مردم شهید پرور نشان غیرت این تلاشگران است. وی افزود: علی رغم مشکلات اقتصادی، مردم غیور و همیشه در صحنه مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند. ناصر هاشمی جوزدانی شاغل در مدیریت ماشین آلات و خودرو‌های سنگین: ما با راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن هر سال ادامه دهنده راه شهدا و پشتیبانی از انقلاب اسلامی هستیم. این مردم با حضور گسترده و تماشایی نشان دادند که تا آخر پای نظام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند؛ و مسئولین نیز باید به فکر کارگران باشند تا از نظر معیشتی دچار مشکل نشوند، زیرا کارگران خط اول جبهه صنعت هستند. سید نصر ا... موسوی شاغل در مدیریت ماشین آلات و خودرو‌های سنگین: این راهپیمایی و حضور گسترده مردم نشان داد که مردم انقلاب ونظامشان را دوست دارند و این امر نشانگر وحدت مردم ایران است وی افزود: یک بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی به جهانیان مخصوصا آمریکا و اسرائیل نشان می‌دهیم که ما گوش به فرمان رهبر و وفادار به انقلابمان تا آخر ایستاده ایم. عارفه باقری فرزند شهید عبدالعلی باقری شاغل در مدیریت سازماندهی و روش‌ها: انقلاب موهبتی بود که خداوند به ملت ایران اعطاء کرد. امروز هم نوا و هم قدم با دیگر هموطنان خود در جای‌جای میهن اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، شرکت می‌کنیم تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنیم. چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نشان از احیا نسل جدید در پرتو ارزش‌های اسلامی است. وی افزود: هر سال در روز ۲۲ بهمن در راهپیمایی انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام می‌کنیم و پاسدار خون شهدا و انقلابمان تا ابد هستیم و این عظمت وقدرت ایران اسلامی است.
حضور پولادمردان ذوب آهن اصفهان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
حضور پولادمردان ذوب آهن اصفهان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
حضور پولادمردان ذوب آهن اصفهان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
حضور پولادمردان ذوب آهن اصفهان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
حضور پولادمردان ذوب آهن اصفهان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید