کد خبر : 890576

مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان، دوره هماهنگی و آموزشی برای «ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحد‌های تابعه در سال ۹۸» برگزار می‌کند.

پایگاه خبری شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نوشت: امیر ولدخانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای برنامه ارتقای عملکرد مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در واحد‌های تابعه ایمیدرو، با حمایت مدیران ارشد این سازمان، تاکنون ۲ دوره ممیزی عملکرد HSEE واحد‌های تابعه انجام شده است.
برگزاری دوره آموزشی ممیزی عملکرد HSEE شرکت‌های ایمیدرو
وی افزود: با توجه به رشد متوسط ۱۵ درصدی ارتقای عملکرد واحد‌های تابعه در گزارش ممیزی‌های انجام شده و ارتقای قابل توجه در عملکرد HSEE، طی بر نامه ریزی انجام شده و استفاده از تجارب حاصله قرار است ممیزی‌های آتی با افزایش تعداد واحد‌های تحت ممیزی و ارتقای کیفی روش ممیزی انجام شود. مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری سومین برنامه ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحد‌های تابعه ایمیدرو در سال ۹۸، دوره آموزشی و هماهنگی برنامه مذکور با حضور مدیران، مسئولان HSEE واحد‌های تابعه و ممیزان این برنامه، روز دوشنبه ۱۳ اسفند سال جاری از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۶ در محل سالن همایش ایمیدرو برگزار می‌شود. برنامه ممیزی؛ سال ۹۸ ولدخانی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده سومین برنامه ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحد‌های تابعه ایمیدرو از ۲۵ فروردین شروع و تا پایان تیر ۹۸ انجام می‌شود. وی افزود: در این برنامه، ۴۰ نفر از کارشناسان HSEE واحد‌های تابعه، ممیزی را برعهده خواهند داشت که پس از ممیزی و ارزیابی همه واحدها، نتایج گزارش‌های ممیزی در نیمه نخست سال ۹۸ برای واحد‌های ممیزی شونده ارسال خواهد شد تا بر اساس شناخت نقاط قوت و ضعف، برنامه ریزی لازم برای ارتقای عملکرد حوزه HSEE به عمل آید. وی افزود: از واحد‌های برتر و واحد‌هایی که بیشترین ارتقا را نسبت به دوره قبل داشته اند، همچون سال جاری، طی مراسمی در نیمه دوم سال آینده قدردانی خواهد شد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید