کد خبر : 894908

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:

ذوب آهن اصفهان در سال ۹۸ هدفگذاری تولید ۳ میلیون تن چدن را دارد و تولید چدن آن در سال قبل به بیش از ۲ میلیون رسید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از چیلان: هدفگذاری تولید ۳ میلیون تن چدن در سال ۹۸/ کمک ۶۴ میلیارد تومانی ذوب آهن به مناطق زلزله زده کرمانشاه در سال ٩٧
مهندس منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن در ابتدای سال ۹۷ با ۲ هزار میلیارد تومان زیان انباشته مواجه بود، اما امیدواریم با همت کارکنان در سال ۹۸ بتوانیم از زیان انباشته خارج شویم.
هدفگذاری تولید ۳ میلیون تن چدن در سال ۹۸/ کمک ۶۴ میلیارد تومانی ذوب آهن به مناطق زلزله زده کرمانشاه در سال ٩٧ وی افزود: در سال قبل عدد ۲ میلیون و ۴۱۰ هزار تن چدن را به عنوان یکی از معیار‌های سنجش عملکرد شرکت در دستور کار قرار دادیم و توانستیم به آن دست پیدا کنیم. یزدی زاده در ادامه تاکید کرد: با تولید محصولات جدید فصل جدیدی از تنوع محصولات در شرکت باز شد. امسال نیز تولید ۳ میلیون و ۵۰ هزار تن چدن را در دستور کار داریم. وی تصریح کرد: ذوب آهن در ایران تافته جدا بافته است و تنها شرکتی می‌باشد که در حال تولید فولاد به روش کوره بلند است. مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در خاتمه گفت: ذوب آهن همواره مسئولیت‌های اجتماعی را فراتر از همه شرکت‌ها ایفا کرده است به گونه‌ای که در سال گذشته به واسطه فروش با قیمت‌های قبلی مجموعا ۶۴ میلیارد تومان به مناطق کرمانشاه کمک کرد.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید