کد خبر : 895983

گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده به استان خوزستان اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از نیپنا: گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی عسلویه به مناطق سیل‌زده خوزستان گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی منطقه پارس (عسلویه) روز دوشنبه، بیست و ششم فروردین‌ماه با نخستین محموله کمک‌های جمع‌آوری‌شده در راستای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده به استان خوزستان اعزام شدند.
امدادرسانی بسیجیان پتروشیمی‌های عسلویه به سیل‌زدگان خوزستان
بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی عسلویه با معرفی استان بوشهر به‌عنوان معین استان خوزستان، اقدامات خود را جهت هماهنگی، ارسال کمک‌ها و اعزام گروه‌های جهادی آغاز کرد.
به همین منظور گروه جهادی ۵۰ نفره به همراه کمک‌های امدادی و اقلام مختلفی همچون چندین تن مواد غذایی، ۳۰ دستگاه پمپ تخلیه آب بنزینی، ۳ دستگاه پمپ کف‌کشی، ۱۰۰ تخته پتو، ۲۰۰ عدد چراغ وایلر، ۳۰۰ چراغ LED آفتابی، یک هزار شل آب‌معدنی، ۶۰۰ کیلو قند و شکر، بیش از ۲ هزار عدد مواد شوینده و بهداشتی، ۲ هزار مترمربع موکت و بیش از ۵ هزار عدد از اقلامی شامل بیل، چکمه، بارانی، گونی، دستکش و ... برای مردم آسیب‌دیده استان خوزستان اعزام شدند.
گفتنی است پیش از این نیز تیم پزشکی این مجموعه به همراه آمبولانس و تجهیزات موردنیاز برای امدادرسانی به این منطقه اعزام شده بودند.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید