کد خبر : 895985

مدیرکل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان این وزارتخانه و انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی از پتروشیمی اروند بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند: در این دیدار، ابتدا حسن نشان زاده مقدم، نایب رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل پتروشیمی اروند، ضمن خوش آمد گویی و خیرمقدم به بازدیدکنندگان، این دیدار‌ها را مایه آینده‌ای روشن‌تر برای پتروشیمی اروند و صنعت پتروشیمی دانسته و با اشاره به شرایط تولید، خواستار رفع مشکلات موجود در تامین مواد اولیه و قطعات گردید.
بازدید مدیرکل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن، تجارت و هیات همراه از پتروشیمی اروند
وی همچنین با برشمردن جایگاه صنعت پتروشیمی در اقتصاد ایران اظهار نمود: صنعت پتروشیمی نقش موثری در بازار ارز ایفا کرده و از سوی دیگر محصولات تولیدی این صنعت، مواد اولیه بخش‌های زیادی از اقتصاد ایران را فراهم کرده است.
در ادامه، مهندس نشان زاده مقدم بر عزم راسخ خود و مجموعه پتروشیمی اروند برای محقق کردن برنامه‌های توسعه‌ای در سال " رونق تولید" تاکید کردند. مهدی صادقی نیارکی، مدیرکل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در جریان این بازدید ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در پتروشیمی اروند، اظهار نمود: با توجه به اهمیت پتروشیمی اروند در عرضه محصولات و زنجیره pvc، وزارتخانه برای حل مشکلات موجود اهتمام جدی دارد.
وی همچنین سال ۹۷ را سال روسفیدی صنعت پتروشیمی دانسته و خاطر نشان کرد: "خدمت صنعت پتروشیمی به کشور ماندگار خواهد ماند. "
صادقی نیارکی، با بیان اینکه صنعت پتروشیمی کشور نیازمند توسعه فرهنگ مشارکت تامین کنندگان است نقش فعال پتروشیمی اروند را در این زمینه ستود و افزود: "امروزه صنعت پتروشیمی قابلیت ایجاد تمرین خوب در زمینه‌ی توسعه فرهنگ مشارکت تامین کنندگان را دارا می‌باشد. "
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید